Графік дистанційних консультацій кафедри ТСЛ на весняний семестр 2020/2021 н.р.

№ з/п П.І.Б. Електронна адреса Онлайн консультації Інформаційні ресурси
1 Лобашов Олексій Олегович Lobashov61@gmail.com

Oleksiy.Lobashov@kname.edu.ua

Четвер

15.00 -16.00

Підключення до конференції ZOOM

https://us04web.zoom.us/j/77961599930?pwd=blozc1NUUVduZ013UEhqbXJQK3NXdz09

 

2 Куш Євген Іванович Yevhen.Kush@gmail.com, ievgen.kush@kname.edu.ua П’ятниця

10.15

Підключення до конференції ZOOM

https://us04web.zoom.us/j/76078826867?pwd=QStmUVIvUzh0UTk1aWVPWnJqaTBtZz09

 

3 Давідіч Юрій Олександрович davidich@mail.ru

Yuriy.Davidich@kname.edu

Понеділок 12.00-12.35 Підключення до конференції ZOOM

https://us04web.zoom.us/j/78234768356?pwd=QVVIWnlnSFloVng3TWpMTTRQcUtFQT09

 

4 Рославцев Дмитро Миколайович d.roslavtsev@kname.edu.ua Субота

8.30

Підключення до конференції ZOOM

https://us04web.zoom.us/j/72140505956?pwd=TkZLeU1MY2d5eUpqeTJ5WUJTRHlVUT09

 

5 Пруненко Дмитро Олександрович prunenkod@rambler.ru

Dmytro.Prunenko@kname.edu.ua

Четвер

12.00

Підключення до конференції ZOOM

https://us04web.zoom.us/j/71850416100?pwd=Rnh5clJQdndpelpnVUpMR1Yzb3BoQT09

6 Ткаченко Ірина Олександрівна iryna.tkachenko2017@gmail.com

Iryna.Tkachenko@kname.edu.ua

Середа

12.35-14.10

Підключення до конференції ZOOM

https://us04web.zoom.us/j/9803882242?pwd=b2VOWmhValQzcGJ3MlJRbGRIVGRLUT09

 

7 Гюлєв Нізамі Уруджевич ngulev2@gmail.com Nizami.Gyuliev@kname.edu.ua Понеділок

14.20

Підключення до конференції ZOOM

https://us04web.zoom.us/j/8695679206?pwd=M29QbzAxdkw1R3N0YldIZEd4Y1lCUT09

 

8 Копитков Денис Михайлович Denys.Kopytkov@kname.edu.ua, kopytkov_dm@ukr.net Понеділок

16:05

Підключення до конференції ZOOM

https://us04web.zoom.us/j/72729497037?pwd=V2llQm90SnBvakR5QzZWR2JjZStZZz09

 

9 Ольхова Марія Володимирівна olhovamv@gmail.com m.olhova@kname.edu.ua Четвер

10.15

Підключення до конференції ZOOM

https://us04web.zoom.us/j/79226881994?pwd=d3d6YjlvSEVzMWlhaVJOTTRkbFlrQT09

 

10 Вакуленко Катерина Євгеніївна Kateryna.Vakulenko@kname.edu.ua

Vakulenko.e@ukr.net

Вівторок

12.00 – 13.00

Підключення до конференції ZOOM

https://us02web.zoom.us/j/84412090492?pwd=TVRUQ283QkpweUxTOHNaVFIwd3lkUT09

 

11 Соколова Надія Анатоліївна Nadiya.Sokolova@kname.edu.ua Четвер,

16.00 – 16.40

Підключення до конференції ZOOM

https://us02web.zoom.us/j/6539143323?pwd=VFVUZzZMZWJPTEVNRVd0eGNueldSZz09

 

12 Левада Валерій Павлович Illyatolmachov@kname.edu.ua

Illya.tolmachov@gmail.com

Субота

12.35

Підключення до конференції ZOOM

https://zoom.us/j/96558045337?pwd=MUdJaFN6ZEdZRGlSWUVHbUtQUHM1Zz09

 

13 Самчук Ганна Олександрівна ganna.samchuk@gmail.com

ganna.samchuk@kname.edu.ua

Четвер

10.00-11.00

Підключення до конференції ZOOM

https://us04web.zoom.us/j/77507869673?pwd=d2FHbDhFYWpHeW9PLzVaclUxWUZTQT09

 

14 Бугайов Ігор Сергійович Igor.Bugaiov@kname.edu.ua igorbugayov1@gmail.com

 

Вівторок

12:35

Підключення до конференції ZOOM

https://us02web.zoom.us/j/84340868197?pwd=aGRXL3J2aU44M3dkQWZNbVErb3A5dz09

 

15 Понкратов Денис Павлович dpponkratov@gmail.com

Denys.Ponkratov@kname.edu.ua

Понеділок

12.00

Підключення до конференції ZOOM

https://us04web.zoom.us/j/79920576102?pwd=WnZZanl4bGIreEc1dlFtMG1NRFhzdz09

 

16 Луценко Тетяна Володимирівна Tetyana.Lucenko@kname.edu.ua П’ятниця

8.30-10.05

Підключення до конференції ZOOM

https://us04web.zoom.us/j/71522497697?pwd=VlFEbXpxaDFXdEpXSmo3ZE5aWG12Zz09

 

17 Бурко Дмитро Леонідович dburko81@gmail.com

Dmytro.Burko@kname.edu.ua

Понеділок

12:35

Підключення до конференції ZOOM

https://us04web.zoom.us/j/3571227164?pwd=MHR6YzE5cUNRWUV5a3BVTm43ZUZPdz09

 

18 Прасоленко Олексій Володимирович Oleksii.Prasolenko@kname.edu.ua Prasolenko@gmail.com П’ятниця

12:35 -14:10

Підключення до конференції ZOOM

https://us04web.zoom.us/j/78929696135?pwd=RHB5and1bi8yeVFRL0pmVjNnMHdRUT09

 

19 Шиллє Наталя Вікторівна Natalya.Shyllie@kname.edu.ua Середа

10.15-11.50

Підключення до конференції ZOOM

https://us04web.zoom.us/j/78462637694?pwd=M3d6NnpWSTlNOThNOTBIM1RSVUdMdz09

 

20 Россолов Олександр Вікторович Oleksandr.Rossolov@kname.edu.ua Середа

13.00

Підключення до конференції ZOOM

https://us04web.zoom.us/j/78701119644?pwd=TC9uaENNbEtYNllzM2RRZTVxelB0QT09

 

21 Галкін Андрій Сергійович galkin.tsl@gmail.com П’ятниця

12.00

Підключення до конференції ZOOM

https://us02web.zoom.us/j/3868753430?pwd=c0NwcEpkSDNhbXAyeGtub0MvUnBwQT09

22 Воронько Віталій Володимирович Vitalii.Voronko@kname.edu.ua vitaliy.voronko@gmail.com Середа

12.35

Підключення до конференції ZOOM

https://us02web.zoom.us/j/89980555852?pwd=a0t1Tmc2anlJMlpRS0ptNXgvbEFCZz09