Графік дистанційних консультацій кафедри ТСЛ на осінній семестр 2021/2022 н.р.

П.І.Б. Електронна адреса Онлайн

консультація

Інформаційні ресурси
 

Лобашов Олексій Олегович

 

Lobashov61@gmail.com

Oleksiy.Lobashov@kname.edu.ua

Середа

12:00

Підключення до конференції ZOOM

https://us04web.zoom.us/j/77961599930?pwd=blozc1NUUVduZ013UEhqbXJQK3NXdz09

Куш Євген Іванович

 

Yevhen.Kush@gmail.com, ievgen.kush@kname.edu.ua Вівторок
10:15
Підключення до конференції ZOOM

https://us04web.zoom.us/j/77568940847?pwd=NU9QR0Evdm5EY09kOTl5V1BQMFc5UT09

Давідіч Юрій Олександрович

 

davidich@mail.ru

Yuriy.Davidich@kname.edu

Середа

12:00

Підключення до конференції ZOOM

https://us04web.zoom.us/j/3142715329?pwd=THRKc0hwM1JpMmdKb0xvM1NDOGNHQT09

Воронько Віталій Володимирович

 

Vitalii.Voronko@kname.edu.ua vitaliy.voronko@gmail.com Четвер

10:15 – 11:50

Підключення до конференції ZOOM

https://us02web.zoom.us/j/82257919549?pwd=Y0wyZys2SjE2SzZpSHhodDJoQXUwZz09

Пруненко Дмитро Олександрович

 

prunenkod@rambler.ru, Dmytro.Prunenko@kname.edu.ua Вівторок

12:35

Підключення до конференції ZOOM

https://us04web.zoom.us/j/77587238068?pwd=Q0dRQ0N0amNqVytZS1hMR0hJeWNsZz09

 

Ткаченко Ірина Олександрівна

 

iryna.tkachenko2017@gmail.com

Iryna.Tkachenko@kname.edu.ua

Вівторок

12:35

Підключення до конференції ZOOM

https://us04web.zoom.us/j/9803882242?pwd=TXRvdkRNNFQ0VGFUWGJpOERPOGlSUT09

 

Гюлєв Нізамі Уруджевич

 

ngulev2@gmail.com Nizami.Gyuliev@kname.edu.ua П’ятниця

12:00

Підключення до конференції ZOOM

https://us04web.zoom.us/j/8695679206?pwd=M29QbzAxdkw1R3N0YldIZEd4Y1lCUT09

 

Ольхова Марія Володимирівна

 

olhovamv@gmail.com m.olhova@kname.edu.ua Середа

9:00

Підключення до конференції ZOOM

https://us04web.zoom.us/j/79226881994?pwd=d3d6YjlvSEVzMWlhaVJOTTRkbFlrQT09

 

Вакуленко Катерина Євгеніївна

 

Kateryna.Vakulenko@kname.edu.ua

Vakulenko.e@ukr.net

середа

10:15 – 12:00

Підключення до конференції ZOOM

https://us02web.zoom.us/j/84412090492?pwd=TVRUQ283QkpweUxTOHNaVFIwd3lkUT09

 

Соколова Надія Анатоліївна

 

Nadiya.Sokolova@kname.edu.ua Середа

17:00 – 17:40

Підключення до конференції ZOOM

https://us02web.zoom.us/j/6539143323?pwd=VFVUZzZMZWJPTEVNRVd0eGNueldSZz09

 

Левада Валерій Павлович

 

Illyatolmachov@kname.edu.ua

Illya.tolmachov@gmail.com

Четвер

18:00-18:40

Підключення до конференції ZOOM

https://zoom.us/j/96558045337?pwd=MUdJaFN6ZEdZRGlSWUVHbUtQUHM1Zz09

 

Самчук Ганна Олександрівна

 

ganna.samchuk@gmail.com, ganna.samchuk@kname.edu.ua П’ятниця

10:30-11:30

Підключення до конференції ZOOM

https://us04web.zoom.us/j/77507869673?pwd=d2FHbDhFYWpHeW9PLzVaclUxWUZTQT09

 

Понкратов Денис Павлович

 

dpponkratov@gmail.com

Denys.Ponkratov@kname.edu.ua

Понеділок 12:00 Підключення до конференції ZOOM

https://us04web.zoom.us/j/73564106480?pwd=aEtvb2tNMnVhNW00bHQ5RDdYRmljdz09

 

Луценко Тетяна Володимирівна

 

Tetyana.Lucenko@kname.edu.ua Середа

9:00 – 10:00

Підключення до конференції ZOOM

https://us04web.zoom.us/j/79796369275?pwd=eGhuTUN4NjJPQjcwc2VYU3pKMG1QZz09

 

Бурко Дмитро Леонідович

 

dburko81@gmail.com

Dmytro.Burko@kname.edu.ua

Понеділок

12:00

 

Підключення до конференції ZOOM

https://us04web.zoom.us/j/77536924088?pwd=cXJWclduWGRyTUdaT29UYWE3RUROQT09

 

Шиллє Наталя Вікторівна

 

Natalya.Shyllie@kname.edu.ua П’ятниця 8:30 Підключення до конференції ZOOM

https://us04web.zoom.us/j/7116614901?pwd=c3VTUXNyQ2JNVUQvRmRYQmh3M1RBZz09

 

Россолов Олександр Вікторович

 

Oleksandr.Rossolov@kname.edu.ua П’ятниця

10:15

Підключення до конференції ZOOM

https://us04web.zoom.us/j/75844693918?pwd=NDBES29YY092eArT2ErLzNqRGkzUT09

Галкін Андрій Сергійович andriy.galkin@kname.edu.ua

 

Понеділок

12:00

Підключення до конференції ZOOM

https://us02web.zoom.us/j/3868753430?pwd=c0NwcEpkSDNhbXAyeGtub0MvUnBwQT09

 

Бугайов Ігор Сергійович

 

Igor.Bugaiov@kname.edu.ua igorbugayov1@gmail.com Четверг

12:00

 

Підключення до конференції ZOOM

https://us02web.zoom.us/j/5264281780?pwd=S2pxYUczclpjZ0czUVpaSW9USFI3UT09

Грєкова Олеся Олександрівна

 

Olesia.Hriekova@kname.edu.ua

 

Понеділок

13:00-14:00

Підключення до конференції ZOOM

https://us04web.zoom.us/j/9010460152?pwd=YklleTl2WjZtejJWWURJS3hCWENrdz09

 

Прасоленко Олексій Володимирович

Oleksii.Prasolenko@kname.edu.ua Prasolenko@gmail.com Субота

12:35

Підключення до конференції ZOOM

https://us04web.zoom.us/j/2476660204?pwd=bWplZTBOVGtpQmJsVTFpaTVaR3RXQT09

 

Копитков Денис Михайлович

 

Denys.Kopytkov@kname.edu.ua, kopytkov_dm@ukr.net Вівторок

17:00

Підключення до конференції Zoom

https://us04web.zoom.us/j/72995039561?pwd=K1JSUnRFekprRExBSmp6dmQrelo5Zz09