Вчене звання, П.І.Б викладача Курс,

група

Назва дисципліни День та час консультацій ID курса в ЦТДН e-mail,

Телефон

 

Доцент

Куш Євген Іванович

 

3 курс

ЛОГІС2017-1, МОМГ2017-1,2, МГКТС2017-1,2

Логістика Середа, 12:35 934 Yevhen.Kush@gmail.com, ievgen.kush@kname.edu.ua

 

 

3 курс

ЛОГІС2017-1

Функціональна логістика Четвер, 10:15 23
5 курс, МЛОГІС2019-1 Теорія запасів Четвер, 12:35 1664
Логістична економетрія П’ятниця 14:20 1665
2 курс, ТТ2017-1 Прогнозування параметрів ттранспортних систем Середа, 10:15 2135

 

Ткаченко Ірина Олександрівна

доцент

1 курс

М РозТранс 2019-1

Людина і вплив на навколишнє середовище, безпека та стабільність Понеділок 10:15

Пятниця

10:15

2474 iryna.tkachenko2017@gmail.com

 

Iryna.Tkachenko@kname.edu.ua

 

 

1 курс

МЛОГІС2019-1

Логістичний консалтінг Понеділок

14:20

1724
1 курс

М ТС 2019-1

Інноваційні технології транспортно-експедиторської діяльності Понеділок

16:10

1841
3 курс

ТТ – 2017-1

ТТ – 2017-2

ТТ – 2017-3

ТТ – 2018-1у

Транспортно-експедиторська робота Вівторок

12:35

1628
3 курс

ТТ – 2017-1

Транспортно-експедиторська робота

 

Вівторок

14:20

1628

 

3 курс

ТТ – 2017-2

Транспортно-експедиторська робота

 

Вівторок

10:15

 

1628

 

3 курс

ТТ – 2018-1у

Транспортно-експедиторська робота Середа

12:35

1628

 

Гюлєв Нізамі Уруджевич 2 курс

ТТ 2018-1,2

ТТ 2019-1у

Прогнозування параметрів транспортних систем П’ятниця 10:15

 

2135 ngulev2@gmail.com

Nizami.Gyuliev@kname.edu.ua

Доцент Копитков Денис Михайлович 3 курс, група ТТ2017-2 Проектний аналіз Понеділок, 12:35

Четвер, 14:20

381 Denys.Kopytkov@kname.edu.ua,

kopytkov_dm@ukr.net

 

3 курс, група ТТ2017-1

 

Проектний аналіз

 

Середа, 8:30

Середа, 12:35

 

3 курс, група ТТ2017-3 Проектний аналіз Середа, 10:15

Субота, 10:15

Доцент

Ольхова Марія Володимирівна

 

1 курс

ТТ2019-1

 

Основи теорії систем і управління

 

Середа 8:30

П’ятниця 10:15

 

1434 olhovamv@gmail.com

m.olhova@kname.edu.ua

 

2 курс

МЛОГІС2019-1

Оптимізація логістичних процесів Середа 12:35

П’ятниця 12:35

 

1824
2 курс

МОП2019-1

МТС2019-1

Ефективність транспортних систем міст Середа 10:15

П’ятниця 14:10

 

Доцент

Вакуленко Катерина Євгеніївна

4 курс

група

ЛОГІС2016-1

Управління ризиками в логістиці Вівторок 12:00

 

 

1992 Kateryna.Vakulenko@kname.edu.ua

Vakulenko.e@ukr.net

 

Професор Лобашов Олексій Олегович 2 курс

ТТ 2018-1,2

ТТ 2019-1у

Організація руху видів транспорту Понеділок 10-00

Середа 12-30

1150,

1904

Lobashov61@gmail.com

 

Oleksiy.Lobashov@kname.edu.ua

 

1 курс МРозТранс 2019-1, МТС 2019-1 Транспортне планування міст Вівторок 16-00

Четвер 10-00

1514,

1906

Галкін Андрій Сергійович, доцент 4 курс

ТТ2016-1

ТТ2016-2

ТТ2017-1у

Ефективність транспортних процесів Четверг 12-35 1629 galkin.tsl@gmail.com

Andriy.galkin@kname.edu.ua

 

Соколова Надія Анатоліївна, асистент 3 курс ЛОГІС2017-1 Митні операції (практичні заняття) П’ятниця 10.00

Середа

10.00 -11.00

2220 Nadiya.Sokolova@kname.edu.ua

форуми в дистанційних курсах: “Допомога”( МО) https://cdo.kname.edu.ua/mod/forum/view.php?f=7238

” Задайте питання викладачу “ (КМП)

https://cdo.kname.edu.ua/mod/forum/view.php?id=109238

 

1 курс (прискор.)

ТТ2019-1у

 

Комплекс митних послуг (практичні заняття) П’ятниця 12-00

Середа

11.00-12.00

 

1504
 

Левада Валерій Павлович

1 курс магістри

МОП2019-1

Митні операції при міжнародних перевезеннях вантажів (лекції) Субота 08:30-10:15, щоденно 19:00-21:00

 

926, 1504 Illyatolmachov@kname.edu.ua

 

Illya.tolmachov@gmail.com

 

3 курс ЛОГІС2017-1 Митні операції (лекції) Субота 10:15-11:50, щоденно 19:00-21:00 2220

 

2 курс

ТТ2018-2

Комплекс митних послуг (практичні заняття) Субота 12:35-14:10, щоденно 19:00-21:00

 

1504

 

2 курс

ТТ2018-2

 

Комплекс митних послуг (практичні заняття)

 

Субота 08:30-10:05, щоденно 19:00-21:00

 

1504

 

2 курс, 1у

ТТ2018-1, ТТ2018-2, ТТ2019-1у

Комплекс митних послуг (лекції)

 

Субота 10:15-11:50, щоденно 19:00-21:00

 

1504

 

2 курс

ТТ2018-1

Комплекс митних послуг (практичні заняття) Субота 12:35-14:10, щоденно 19:00-21:00 1504

 

2 курс

ТТ2018-1

Комплекс митних послуг (практичні заняття) П’ятниця 16:05-17:40, щоденно 19:00-21:00 1504

 

1 курс магістри

МОП2019-1

 

Митні операції при міжнародних перевезеннях вантажів (практичні заняття) П’ятниця 17:50-19:20, щоденно 19:00-21:00 926, 1504

 

Проф. Давідіч Юрій Олександрович 3 курс, ТТ 2017-1 Вантажні перевезення
Середа, 10:15.

Четвер,

08:30.

П’ятниця, 10:15.

1718

davidich@mail.ru

 

Yuriy.Davidich@kname.edu

 

3 курс, ТТ 2017-2 Четвер,

08:30.

П’ятниця, 10:15, 14:20.

3 курс, ТТ 2017-3
Четвер,

08:30.

П’ятниця, 10:15, 12:35.

2 курс, ТТ 2018-1у Середа, 14:20.

Четвер,

08:30.

П’ятниця, 10:15.

1 курс, МТС 2019-1 Моделювання транспортних систем
Понеділок, 8:30.

Середа, 12:35.

П’ятниця, 10:15.

1631
Самчук Ганна Олександрівна 3 курс, ТТ2017-1 Вантажні перевезення

 

Середа,

10:15.

Четвер,

08:30.

1718 ganna.samchuk@gmail.com,

ganna.samchuk@kname.edu.ua

 

3 курс, ТТ2017-2 П’ятниця, 14:20.

Четвер,

08:30.

3 курс, ТТ2017-3 П’ятниця, 12:35.

Четвер,

08:30.

2 курс, ТТ2018-1у Середа,

14:20.

Четвер,

08:30.

1 курс,

ТТ2019-1у

Ергономіка Субота,

10:15.

Понеділок

12:35.

1802
2 курс,

ТТ2018-2

Субота,

12:35.

Понеділок

12:35

3 курс, ТТ2017-3 Транспортно-експедиційна робота

 

Субота,

08:30.

Субота,

14:20.

1628
Бугайов Ігор Сергійович 1 курс:

МРозТранс 2019-1,

МТС 2019-1

Транспортне планування міст

 

 

Четвер, 10:00

Вівторок, 10:00

1514

1906

 

Igor.Bugaiov@kname.edu.ua

igorbugayov1@gmail.com

Доцент, Понкратов Денис Павлович 4 курс:

ТТ 2016-1

ТТ 2016-2

ТТ 2017-1у

 

 

Основи наукових досліджень Понеділок, 12:30

Четвер, 12:30

477 dpponkratov@gmail.com

 

Denys.Ponkratov@kname.edu.ua

 

 

3 курс:

ТТ 2016-1

ТТ 2016-2

ТТ 2017-1у

Пасажирські перевезення Понеділок, 10:00

Четвер, 10:00

1158
Луценко Тетяна Володимирівна 2 курс,

ТТ 2018-1

 

Ергономіка

 

Понеділок,

12.35.

Четвер,

10.15.

1802 Tetyana.Lucenko@kname.edu.ua

 

 

1 курс,

ТТ2019-1у

Понеділок,

12.35.

Субота, 10.15.

1 курс магістри, М ЛОГІС 2019-1

 

Методологія наукових досліджень

 

Понеділок,

10.15.

Четвер,

12.35.

 

1615

 

Літомін Євген Вікторович 1 курс.

ТТ 2019-1

Основи теорії систем і управління Четвер.

10:15

1434

 

east1785@ukr.net

Ievgen.Litomin@kname.edu.ua

2 курс.

ТТ 2018-2

Основи теорії транспортних процесів і систем Четвер.

12:35

1281
ТТ 2018-1 П’ятниця, 12:35.
Бурко Дмитро Леонідович 2 курс,
ТТ 2018-1,
ТТ 2018-2,
ТТ 2019-1у
Основи теорії транспортних процесів і систем П’ятниця, 14:20

 

1281 dburko81@gmail.com

 

Dmytro.Burko@kname.edu.ua

 

 

1 курс,
МОП 2019-1
Проектування маршрутних систем міст Четвер, 12:00 2410
Таксомоторні перевезення Четвер, 12:30 2411
1 курс,
МРозТранс 2019-1
Управління транспортними потоками в центрі міста Четвер, 13:00

 

2470
Професор Воронько Віталій Володимирович 2 курс,

ТТ 2018-2,

ТТ 2018-1

 

Ергономіка Четвер, 10:15

Субота, 12:35

1802

 

Vitalii.Voronko@kname.edu.ua

vitaliy.voronko@gmail.com

 

2 курс,

ТТ 2018-2

 

 

Прогнозування параметрів транспортних систем

 

П’ятниця, 16:05 2135

 

3 курс:

ТТ 2017-2

ТТ 2017-3

Пасажирські перевезення Середа, 10:15;

П’ятниця, 10:15

1158
5 курс, МТС 2019-1 Організація технологічної взаємодії видів транспорту Понеділок, 10:15;

П’ятниця, 12:35

Рославцев Дмитро Миколайович,

доцент

3 курс:

ТТ 2018-1у, ТТ 2017-1, ТТ 2017-2, ТТ 2017-3

Проєктний аналіз Понеділок, 8:30.

 

https://dl.kname.edu.ua/course/view.php?id=381 d.roslavtsev@kname.edu.ua

 

Консультація ПА,

Zoom

https://us04web.zoom.us/j/681021519?pwd=ZHBqUlVKUUZVRFppKy83Uzd0OFRmUT09

 

5 курс:
М ОП 2019-1, М РозТранс 2019-1, М ТС 2019-1
Ефективність транспортних систем міст Четвер, 10:15. https://dl.kname.edu.ua/course/view.php?id=39 d.roslavtsev@kname.edu.ua

 

Консультація ETS

Zoom

https://us04web.zoom.us/j/140947552?pwd=Q1JhQjlUNmZjT2JVeDRPK3RNOG5kZz09

Прасоленко

Олексій

Володимирович, доцент

2 курс:

ТТ 2019-1у, ТТ 2018-1, ТТ 2018-2

Ергономіка Субота

14.00

1802

 

Oleksii.Prasolenko@kname.edu.ua

Prasolenko@gmail.com

 

1 курс: М РозТранс 2019-1 Розумний транспорт Четвер

14.00

 

2465
Шиллє

Наталя Вікторівна

2 курс

ТТ2018-2

Організація руху видів транспорту (п/з) Четвер

10.15-11.50

1150 корпоративна пошта:

Natalya.Shyllie

@kname.edu.ua

 

електронна пошта:

natasha.shille

@gmail.com

 

 

2 курс

ТТ2019-1у

Організація руху видів транспорту (п/з) Вівторок

8.30-10.05

1150
2 курс

ТТ2018-2;

ТТ2019-1у

Курсовий проект з дисципліни «Організація руху видів транспорту» Четвер

14.20-15.55

1904
3 курс

МГКТС2017-1

Логістика

(п/з)

П’ятниця (1 нед.)

10.15-11.50

П’ятниця (2 нед.)

8.30-10.05

 

934
3 курс

МГКТС2017-2

Логістика

(п/з)

Понеділок

12.35-14.10

934

 

3 курс

МОМГ2017-1

Логістика

(п/з)

Середа

(1 нед.)

12.35-14.10

934

 

3 курс

МОМГ2017-2

Логістика

(п/з)

Вівторок

(2 нед.)

10.15-11.50

934

 

Доцент

Пруненко Дмитро Олександрович

4 курс

ЛОГІС 2016-1

Аналіз логістичних проектів  Середа 11.00, Четвер

11.00, П’ятниця 11.00

181 prunenkod@rambler.ru, Dmytro.Prunenko@kname.edu.
4 курс

ЛОГІС 2016-1

 

Логістичне обслуговування (частина 2) 552
1 курс,
МОП 2019-1
Управління ланцюгами постачань 597