![](https://k-tsl.com/wp-content/uploads/2020/03/photo_2020-02-28_17-37-30-956x750.jpg)
НАВЧАННЯ СТУДЕНТІВ КАФЕДРИ ТРАНСПОРТНИХ СИСТЕМ І ЛОГІСТИКИ У ЧЕНСТОХОВСЬКОМУ ПОЛІТЕХНІЧНОМУ УНІВЕРСИТЕТІ (ПОЛЬЩА) В РАМКАХ МІЖНАРОДНОЇ СПІВПРАЦІ
17 лютого 2020 року Дяченко Олена – студентка 1 курсу освітнього рівня магістр освітньо-наукової програми «Розумний транспорт і логістика для міст» в рамках міжнародної кредитної мобільності за програмою співпраці навчальних закладів почала своє навчання у Ченстоховському політехнічному університеті (Częstochowa University of Technology), Польща.
За умовами угоди між університетами-партнерами, підписання якої було організовано за сприяння кафедри транспортних систем і логістики, студенти спеціальності 275 «Транспортні технології» і освітньої програми «Логістика» мають можливість безкоштовно навчатись і проходити стажування в Ченстоховському політехнічному університеті, і скористатися усіма перевагами студентської мобільності – вивчати дисципліни, що викладаються провідними європейськими вченими англійською мовою, отримати іноземний досвід проведення досліджень, що може бути реалізований у дипломних роботах та науковій діяльності студентів.