![](https://k-tsl.com/wp-content/uploads/2020/08/krik2-1170x750.jpg)
Звернення випускника університету до абітурієнтів
Наш випускник, Крикун Владислав Андрійович, що є заступником начальника відділу організації дорожнього руху управління транспортної інфраструктури та організації дорожнього руху Департаменту інфраструктури Харківської міської ради, звернувся до абітурієнтів. У 2015 році Владислав Андрійович закінчив Харківський національний університет міського господарства імені Олексія Миколайовича Бекетова, кафедру транспортних систем і логістики, отримавши кваліфікацію магістра транспортних технологій за освітньою програмою”Організація і регулювання дорожнього руху”. Зараз Владислав Андрійович звертає увагу на важливість отримання освіти за спеціальністю “Транспортні технології” або “Логістика” і затребуваність фахівців транспортно-логістичного профілю у будь-які часи…