![](https://k-tsl.com/wp-content/uploads/2019/05/20190418_183857-1170x750.jpg)
16 Тра 2019
Вітаємо Вєтушку Юлію з призовим місцем у II етапі Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Транспортні технології та засоби в агропромисловому комплексі»
18 квітня на базі кафедри експлуатації та ремонту машин Центральноукраїнського національного технічного університету проходив ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Транспортні технології та засоби в агропромисловому комплексі».
За результатами олімпіади дипломом ІІ ступеня нагороджено студентку факультету транспортних систем і технологій Вєтушку Юлію Русланівну під керівництвом доцента кафедри транспортних систем і логістики Россолова О. В. та асистента Толмачова І. О.
Дякуємо за продуктивну працю і наполегливість!