На базі кафедри “Транспортних систем і логістики” засновані: лабораторія “Ергономічних і транспортних проблем” і лабораторія навчального центру SmaLog «Розумний транспорт і логістика для міст». Лабораторія “Ергономічних і транспортних проблем” імені проф., д.т.н. Гаврилова Е.В. оснащена сучасним обладнанням, що дозволяє досліджувати функціональний стан людини – оператора (водій, пасажир та т.д.) в транспортній системі. Устаткування призначене для дослідження роботи серця, діяльності головного мозку, функцій легенів.

Лабораторія навчального центру SmaLog “Розумний транспорт і логістика для міст» оснащена інтерактивною дошкою Newline та комп’ютерами Impression P+ (14 од.) з наступним програмним забезпеченням: Microsoft Excel, Microsoft Word, Visio, Auto Cad, PowerPoint, PTV Vissim, PTV Visum, AnyLogic. Устаткування призначене для роботи студентів та досліджень у галузі транспорту і логістики.

Метод дослідження роботи серця шляхом реєстрації електричних потенціалів, що виникають під час роботи серця.

Холтер – Мініатюрний трьохканальний цифровий холтерівський кардіограф КАРДІОСЕНС, призначений для тривалої реєстрації електрокардіограми, обробки і аналізу результатів моніторування. Підготовка і реєстрація електрокардіограми (ЕКГ), з можливістю подальшої обробки та аналізу результатів моніторування.

Метод дослідження діяльності головного мозку шляхом реєстрації його біоелектричної активності, що фіксується за допомогою електродів, які розміщуються на шкірі голови.

Енцефалограф – Комп’ютерний електроенцефалограф НЕЙРОКОМ – 19-ти канальний реєстратор з мікропроцесорним управлінням, який забезпечує виняткову якість реєстрації електроенцефалограми, навіть в не екранованому приміщенні. Підготовка і реєстрація електроенцефалограми (ЕЕГ), з можливістю подальшої обробки та аналізу результатів моніторування.

Метод дослідження функції легенів шляхом графічної реєстрації в часі змін їх обсягу при диханні.

 

Спірограф – Комп’ютерний спирографичний комплекс СПІРОКОМ призначений для дослідження функції зовнішнього дихання людини. Метод дослідження функції легенів шляхом графічної реєстрації в часі змін їх обсягу при диханні. Підготовка та реєстрація спіріограмми, з можливістю подальшої обробки та аналізу результатів моніторування.

 

IMG_0045IMG_3083