Луценко Тетяна Володимирівна – аспірант

  • Аспірант

Народилася в 1982 році.

У 2005 році закінчила магістратуру Харківського національного автомобільно-дорожнього университету за спеціальністю «Транспортні системи».

З 2005 по 2007 рік працювала у компанії ЗАТ «ТД ИРБИС», м. Харків на посаді  спеціалісту відділу логістики. Займалась  транспортною та складською логістикою.

З 2007 по 2010 рік навчалась в Montgomery College, Rockville, Maryland, USA за програмою ESL.

З 2011 по 2015 рік працювала у компанії ВАТ «Евромет», м.Харків за напрямом міжнародні перевезення та зовнішньоекономічна діяльність.

З 2015 року по теперішній час працює асистентом кафедри «Транспортних систем і логістики» ХНУМГ ім. О.М.Бекетова.

З 2019 року аспірант кафедри «Транспортних систем і логістики».

Викладає такі дисципліни: «Ергономіка», «Вища та прикладна математика (Дослідження операцій)», «Вантажні перевезення», «Основи теорії транспортних процесів та систем», «Ефективність транспортних процесів».

Бере активну участь в міжнародних конференціях, семінарах і конференціях професорсько-викладацького складу ХНУМГ ім. О.М.Бекетова, а також щорічних держбюджетних роботах кафедри.

Наукових праці:

  1. Tatiana Lutsenko, Yevhen Kush, Denis Ponkratov, Oleksii Prasolenko, Kateryna Vakulenko. Synergistic effect description for urban transportation services of retailers. News of Science and Eduction Sheffield Science and Education LTD. – 2016 № 18 (42). – p. 85-90