Напрям навчання Транспортні технології (Шифр галузі: 27 Транспорт; Код спеціальності: 275 Транспортні технології) освітньо-професійна програма Транспортні системи

 

Програма навчання відповідає європейським стандартам (сертифікат європейської акредитації )

 

Кваліфікація:

• магістр транспортних технологій

 

Посади, які може займати випускник: директор транспортного підприємства, начальник транспортного відділу, менеджер транспорту, менеджер з перевезень, інженер транспорту, інженер-проектувальник з планування міст, диспетчер служби руху, інспектор, інженер-проектувальник, інженер з впровадження нової техніки і технології і ін.

Початкова заробітна плата: 7000 грн.

 

Можливе місце роботи: національна поліція, транспортні підприємства, департаменти транспорту і зв`язку органів державного і місцевого управління, науково-дослідні і проектні інститути та ін.

Сфери діяльності: здійснення організаційно-управлінської діяльності в органах державного управління транспортом, відділах транспорту органів місцевого самоврядування та в транспортних підприємствах різних форм власності.

Навички: володіння нормативно-правовою базою функціонування системи управління транспорту, економікою і принципами ведення комерційної роботи на транспорті, організацією взаємодії різних видів транспорту, основами зовнішньоекономічних зв'язків та митними операціями.

 

Вартість контрактної форми навчання:
• Денна форма навчання – 17270 грн. /рік,
• Заочна форма навчання – 8670 грн. /рік.

Можлива поетапна оплата

275 “ТРАНСПОРТНІ ТЕХНОЛОГІЇ”

Магістр

Денна форма навчання

Термін навчання 1 рік 4  місяці

Заочна форма навчання

Термін навчання 1 рік 10 місяців

Бюджетна та контрактна пропозиція Контрактна пропозиція
Предмет ЗНО Іноземна мова Предмет ЗНО Іноземна мова
Вартість контракту – 17270 грн. Вартість контракту – 8670 грн.

 

Контактні телефони:  (067) 731-11-11, (066) 521-70-10, (093) 271-68-61