Чи знаєте ви, що визначити, наскільки яскравими та незабутніми виявляться ваші студентські роки, можна заздалегідь, вибираючи ЗВО? Для цього варто звернути увагу на організацію у вищі студентського дозвілля.

На кафедрі «Транспортних систем і логістики» Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова поза навчальної роботи надається велике значення, і тому є чимало причин:

  •  Поєднання навчання з творчістю, наукою, спортом сприяє самореалізації, стимулює робочу активність, вчить ефективно планувати свій час, розширює кругозір.
  •  Участь у поза навчального життя вузу дозволяє розвинути комунікативні навички, навчитися працювати в команді, керувати колективом, що підвищує впевненість в своїх силах і служить запорукою майбутнього успіху.
  •  Серйозне захоплення може стати справою всього життя. Багатьом відомим шоуменам, музикантам, спортсменам дорогу в життя відкрили не диплом спеціаліста, а творчий досвід, набутий в студентських секціях і гуртках.

Для студентів з інших міст, поруч з якими немає друзів дитинства і дбайливих батьків, заняття в студентських клубах за інтересами – кращий спосіб заповнити дефіцит спілкування і адаптуватися до нових умов.

Не дивлячись на інтенсивне навчальне навантаження, студенти ведуть насичене, цікаве і захоплююче життя. Проводяться конкурси «Господарочка» і «Краща кімната», спартакіади, зустрічі зі знаменитими футболістами. Спортивне життя університету різноманітне. Можна займатися на заняттях, відвідувати різноманітні секції у позанавчальний час, виступати за честь Університету на змаганнях різного рівня. Умови для фізичного розвитку прекрасні – існує цілий спортивний корпус. Заняття проводять майстри спорту і кваліфіковані викладачі.

В Університеті інтенсивно розвивається і функціонує студентський клуб. Зусиллями учасників клубу організовуються святкування Дня Святого Валентина, на сцені актового залу дебютує талановита молодь, відзначаються дні факультетів та навчально-наукових інститутів.

Студенти з інших міст забезпечуються гуртожитками, розташування яких в місті є дуже зручним. Кімнати в гуртожитках затишні і світлі, тому умови проживання та побуту студентів є запорукою успішного навчання в університеті.

Профком студентів – організація, покликана захищати і відстоювати інтереси студентів нашого університету. Більш того, в наш студентський профком будь-який студент Університету може звернутися зі своєю проблемою, тут його вислухають і намагатимуться допомогти.

Первинна профспілкова організація студентів (ППОС) діє на підставі Статуту профспілки працівників освіти і науки України та Закону України “Про професійні спілки, їх права та гарантії діяльності”.

Метою діяльності профспілки працівників освіти та науки України в цілому і профспілкового комітету ППОС ХНУГХ ім. О.М. Бекетова є представництво й захист трудових, соціально- економічних прав та інтересів членів нашої профспілки.

Для досягнення мети профспілковий комітет ставить перед собою ряд завдань:

  • захищає право членів профспілки на працю (навчання);
  • здійснює переговори, укладає угоду між ректоратом і профспілковим комітетом студентів нашого Університету, в якому обумовлюються права та обов’язки сторін щодо підвищення та підтримання життєвого рівня студентів;
  • здійснює переговори з адміністрацією вузу (ректоратом, деканатами) з питань захисту інтересів студентів;
  • здійснює юридичний захист членів профспілки (для цього залучаються професійні юристи, які працюють в обласному комітеті);
  • організовує культурно-просвітницьку діяльність серед членів профспілки.