Всі студенти Університету забезпечені гуртожитками. Поселення в гуртожитку проводяться за ознакою «дівчинки» – «хлопчики», таким чином, забезпечується максимально комфортні умови для повноцінного відпочинку.

Гуртожитки Університету розташовані на території студентського містечка поруч один з одним, отже, спілкуватися можна практично без обмежень.
Вартість проживання в гуртожитку складає 520 грн. / Місяць.

Життя в гуртожитку цікаве і різноманітне. Проводяться конкурси «Господарочка» і «Краща кімната», спартакіади, зустрічі зі знаменитими футболістами.

Повне покриття кімнат інтернетом дозволяє вчитися навіть не встаючи з ліжка.

До гуртожитків університету можна дістатися на метрополітені, проїхавши по Олексіївській  лінії дві зупинки від ст. м. Архітектора Бекетова до станції м. Ботанічний сад. Гуртожитки університету знаходяться в двох зупинках метро (10 хвилин) від навчального корпусу. Піший підхід від гуртожитку до метро займає від 7 хвилин (вранці коли поспішаємо) до 15 хвилин ввечері (коли втомилися). Підхід від гуртожитку до метро проходить по території студентського містечка.

Перехід від навчального корпусу до метро 3 хвилини (вранці), а ввечері її можна розтягнути до нескінченності. Від університету до центру міста (Найбільшою площі Європи) 15 хвилин пішки або 1 зупинка на метро.
туденческій містечко – комплекс студентських гуртожитків і територія, на якій вони розташовані.

Він створений з студентських гуртожитків, в яких мешкає 2080 студента університету і є структурним підрозділом Харківського національного університету міського господарства. Студентське містечко складається з 8-і гуртожитків для студентів університету, де проживають студенти 6-ти факультетів. На факультетах розроблено, затверджено деканами і діє «Положення про студентське самоврядування».

Діяльність студентського самоврядування здійснюється відповідно до плану роботи студрад гуртожитків на рік.

Гуртожитки забезпечені необхідними умовами для проживання, занять, відпочинку, кімнат чергових та іншого санітарно-побутового призначення. Вся система виховної роботи студмістечка спрямована на формування національної інтелігенції; створення умов для розвитку особистості студента, його свідомості і загальної культури шляхом залучення до творчої діяльності в різних сферах; формування особистості людини і самовиховання як школи формування навичок майбутнього організатора і керівника у молоді. Студентські ради гуртожитків організовують культурно-виховну та спортивну роботу в гуртожитках університету. Вони дбають про поселення в гуртожитки, організації побуту студентів, проводять вечори відпочинку, конкурси-огляди кімнат, поверхів, гуртожитків. Розміщення студентів у гуртожитках здійснюється відповідно до «Положення про студентський гуртожиток».

Студентське містечко університету розташоване в п’яти хвилинах ходьби від станції метро «Ботанічний сад». Ще два гуртожитки знаходяться на території житлово-комунального технікуму в двох трамвайних зупинках від станції метро «Київська».
Загальна площа гуртожитків складає більше 45 тис.м². Кількість місць в гуртожитках – 2080.
Практично всі гуртожитки обладнані інтернетом, бібліотеками, спортивними кімнатами, кімнатами для занять.
Директор студмістечка:  Іванова Лілія Миколаївна
тел. (057) 340-40-34

 

 Гуртожиток №1

1

Адреса: вулиця Максиміліанівська, 15.

Завідуюча гуртожитком: Бабохіна Людмила Павлівна,

тел. (057) 704-15-50.

5 – поверховий цегляний будинок. Гуртожиток має кімнатами на три, чотири людини. Кухні розташовані окремо на кожному поверсі.

У гуртожитку розташований медичний центр університету, обладнані душові.

Проїзд: від метро «Пушкінська» 10 хв. пішки

Гуртожиток №2

2

Адреса: провулок Отакара Яроша, 7.
5-поверхова цегляна будівля.
Завідуюча гуртожитком: Карпенко Олена Олександрівна,
тел. (057) 340-40-34.
Проїзд: від метро «Ботанічний сад» 10 хв. пішки.
Гуртожиток має кімнатами на три, чотири людини. Кухні розташовані окремо на кожному поверсі. В гуртожитку обладнані душові.

21 22

Гуртожиток №3

3

дреса: провулок Отакара Яроша, 10.
5-ти поверховий цегляний будинок.
Завідуюча гуртожитком: Сивоняс Ірина Миколаївна,
тел. (057) 340-40-81.
Проїзд: від метро «Ботанічний сад» 10 хв. пішки.

Гуртожиток має кімнатами на три, чотири людини. Кухні розташовані на кожному поверсі. У гуртожитку є бібліотека, спортзал, кімната для занять, кінозал. Обладнані душові.

Гуртожиток №4

4

Адреса: провулок Отакара Яроша, 12.
Завідуюча гуртожитком: Палієнко Олена Вікторівна,
тел. (057) 340-40-44.
Це 5-ти поверхова цегляна будівля. Гуртожиток має кімнатами на три, чотири людини.
Кухні розташовані на кожному поверсі.
У гуртожитку є бібліотека, спортзал, кімната для занять, кінозал. Обладнані душові.
Проїзд: від метро «Ботанічний сад» 10 хв. Пішки

Гуртожиток №5

5

Адреса: вулиця Клочківська, 216-б.
9-ти поверховий цегляний будинок.
Завідуюча гуртожитком: Бочарник Алла Володимирівна,
тел. (057) 340-52-73.
Проїзд: від метро «Ботанічний сад» 10 хв. пішки.
Гуртожиток має кімнатами на два, три людини. Кухні розташовані окремо на кожному поверсі. У гуртожитку розташований спортивний зал, бібліотека, актовий зал, обладнані душові, є кафе.

51 52

Гуртожиток №6

6

Адреса: провулок Отакара Яроша, 6-б.
9-ти поверховий цегляний будинок.
Завідуюча гуртожитком: Бабаніна Людмила Павлівна,
тел. (057) 340-22-14.
Проїзд: від метро «Ботанічний сад» 10 хв. пішки.
Гуртожиток має кімнатами на три, чотири людини. Кухні розташовані окремо на кожному поверсі. У гуртожитку розташований спортивний зал, бібліотека, актовий зал, обладнані душові, є кафе.

61 62