Фотогалерея

На кафедрі «Транспортних систем і логістики» євроаудиторами організації ASIIN проводилася оцінка відповідності європейським стандартам навчання бакалаврів напрямів підготовки «Транспортні технології» та «Логістика». Така подія відбувається вперше серед вищих навчальних закладів України.

Які умови навчання студентів – на власні очі побачили євроаудитори, це і велика бібліотека, і спортивний комплекс, музей і власний науково-освітній центр “Мегаполіс”.

Оцінили закордонні єврокомісари та умови навчання на кафедрі «Транспортних систем і логістики». Тут є сучасні лабораторії, просторі інтерактивні класи, де були представлені новітні наукові розробки кафедри.

Кваліфікація студентів кафедри «Транспортних систем і логістики» Університету міського господарства – високо цінується і серед роботодавців. Про це за круглим столом розповіли представники різних підприємств Першої столиці.

Євроаудитори зробили висновок про відповідність навчання бакалаврів напрямів підготовки «Транспортні технології» та «Логістика» європейським стандартам.

В кінці зустрічі завідувач кафедри “Транспортних систем і логістики” подякував євроаудиторам організації ASIIN за проведену роботу та надані зауваження, висловив надію на подальшу плідну співпрацю.

 

Фотогаллерея

1234

Certificate EUR-ACE U Kharkiv Ba Transport Technologies 2016-01-08

Certificate ASIIN U Kharkiv Ba Transport Technologies 2016-01-08

Certificate ASIIN U Kharkiv Ba Management (Logistics) 2016-01-08

Decision Fulfillment of Requirements U Kharkov Ba Management Ba TT 2015-01-08