Студентський клуб Університету поки розташовується в головному корпусі в актовому залі, однак уже практично споруджено будинок палацу студентів поруч з навчальним корпусом.

Студентський клуб забезпечує можливість для студентів і викладачів культурно розвиватися.

 

 

Для розвитку особистості працюють колективи за інтересами, які охоплюють всі сторони художнього розвитку.

 

01 2011-449x263

Центром об’єднання всіх студентів ХНУГХ імені А. Н. Бекетова є Студентський клуб, який існує вже понад півстоліття. Його головна мета – реалізація концепції творчої, виховної, духовно – моральної роботи зі студентами. Життя студентів в Університеті пов’язана не тільки з навчанням.
У цей час вони стають зрілими особистостями, громадянами своєї Батьківщини, професійними фахівцями. Студенти дізнаються професію і розкривають свої таланти і здібності, участь у громадському житті Університету, міста, області, країни.

Завідуюча Студентським клубом:
Наталія Анатоліївна Чеботкова

 

На сьогоднішній день Студклуб славиться високоякісної роботою 12 колективів.
Танцювальний колектив сучасного танцю “The Next” (Керівник: Е.Н. Бурак)
Театр пісні “Bellissimo” (Керівник: Н.А. Чеботкова)
Колектив східного танцю “Aisha” (Керівник: А.В. Мовлік)
Колектив естрадного танцю “Valery” (Керівник: Я. А. Косторних)
Колектив бального танцю “Sky Dance” (Керівник: В.А. Тютюрікова)
Студентський театр естрадної мініатюри (Керівник: Г.А. Попова)
Театр естрадної пісні “Empire” (Керівник: С.В. Крамар)
Молодіжний експериментальний театр “Свій театр” (Керівник: Н.С. Шеховцова)
Колектив народного танцю “ExtraDance” (Керівник: Ю.Б. Радзинський)
КВН
Участь у творчих колективах дозволяє студентам відчути впевненість в собі і своїх силах. Набувши досвіду в умінні спілкування, з’єднавши його з відмінним навчанням, багато студентів продовжили навчання в аспірантурі і отримавши вчені звання, продовжують свою професійну кар’єру на кафедрах університету. Це: І. Іванова, С. Дворкін, О. Бурак, С. Тутова, О. Якунін, О. Димченко і В. Димченко, В. Величко, Ю. Гордієнко, Д. Царенко, К. Бринза, К. Клочко, К. Вакуленко, М. Далека, Р. Гуляк. З року в рік зростає серед студентства популярність аматорської творчості.
Студентське творчість – це життєвий пульс університету і його гордість. Студентський клуб йде в майбутнє з великими творчими планами і надією на їх здійснення. Тому що тільки за допомогою творчості можна знайти незвичайне в звичайному …