Графік дистанційних консультацій кафедри ТСЛ на осінній семестр 2020/2021 н.р.

 

№ з/п

П.І.Б. Електронна адреса Онлайн консультації Інформаційні ресурси
1 Лобашов Олексій Олегович Lobashov61@gmail.com

Oleksiy.Lobashov@kname.edu.ua

Четвер

17.00 -18.00

Підключення до конференції ZOOM

https://us04web.zoom.us/j/77961599930?pwd=blozc1NUUVduZ013UEhqbXJQK3NXdz09

2 Куш Євген Іванович Yevhen.Kush@gmail.com, ievgen.kush@kname.edu.ua Середа

14.20 -15.20

Підключення до конференції ZOOM

https://us04web.zoom.us/j/75670607289?pwd=S0phZ0c2Skp3Tmg0WE9Wb3F6SGVNQT09

3 Давідіч Юрій Олександрович davidich@mail.ru

Yuriy.Davidich@kname.edu

Вівторок

12.00 – 13.00

Підключення до конференції ZOOM

https://us04web.zoom.us/j/3142715329?pwd=THRKc0hwM1JpMmdKb0xvM1NDOGNHQT09

4 Воронько Віталій Володимирович Vitalii.Voronko@kname.edu.ua vitaliy.voronko@gmail.com П’ятниця 13.00 -14.00 Підключення до конференції ZOOM

https://us02web.zoom.us/j/82257919549?pwd=Y0wyZys2SjE2SzZpSHhodDJoQXUwZz09

5 Рославцев Дмитро Миколайович d.roslavtsev@kname.edu.ua Середа

8.00 – 10.00

Підключення до конференції ZOOM

https://us04web.zoom.us/j/72140505956?pwd=TkZLeU1MY2d5eUpqeTJ5WUJTRHlVUT09

6 Пруненко Дмитро Олександрович prunenkod@rambler.ru, Dmytro.Prunenko@kname.edu.ua Середа

10.00 – 11.00

Підключення до конференції ZOOM

https://us04web.zoom.us/j/77587238068?pwd=Q0dRQ0N0amNqVytZS1hMR0hJeWNsZz09

7 Ткаченко Ірина Олександрівна iryna.tkachenko2017@gmail.com

Iryna.Tkachenko@kname.edu.ua

Понеділок

16.00  – 17.00

Підключення до конференції ZOOM

https://us04web.zoom.us/j/9803882242?pwd=TXRvdkRNNFQ0VGFUWGJpOERPOGlSUT09

8 Гюлєв Нізамі Уруджевич

 

ngulev2@gmail.com Nizami.Gyuliev@kname.edu.ua Четвер

11.30 -12.30

Підключення до конференції ZOOM

https://us04web.zoom.us/j/8695679206?pwd=M29QbzAxdkw1R3N0YldIZEd4Y1lCUT09

9 Копитков Денис Михайлович Denys.Kopytkov@kname.edu.ua, kopytkov_dm@ukr.net Понеділок

15.00 – 16.00

Підключення до конференції Zoom

https://us04web.zoom.us/j/79305608876?pwd=c1ptWml4dlhyTGJEbFlkV203T05Zdz09

10 Ольхова Марія Володимирівна olhovamv@gmail.com m.olhova@kname.edu.ua Вівторок

9.00 -10.00

Підключення до конференції ZOOM

https://us04web.zoom.us/j/79226881994?pwd=d3d6YjlvSEVzMWlhaVJOTTRkbFlrQT09

11 Вакуленко Катерина Євгеніївна Kateryna.Vakulenko@kname.edu.ua

Vakulenko.e@ukr.net

Середа

12.35 – 13.35

Підключення до конференції ZOOM

https://us02web.zoom.us/j/84412090492?pwd=TVRUQ283QkpweUxTOHNaVFIwd3lkUT09

12 Соколова Надія Анатоліївна Nadiya.Sokolova@kname.edu.ua Вівторок, 10.00 – 11.00 Підключення до конференції ZOOM

https://us02web.zoom.us/j/6539143323?pwd=VFVUZzZMZWJPTEVNRVd0eGNueldSZz09

 

13 Левада Валерій Павлович Valerii.Levada@kname.edu.ua

Illyatolmachov@kname.edu.ua

Illya.tolmachov@gmail.com

 

0506970211 (Viber, Telegram)

Понеділок,

19.00-20.00

Підключення до конференції ZOOM

https://zoom.us/j/96558045337?pwd=MUdJaFN6ZEdZRGlSWUVHbUtQUHM1Zz09

Дистанційний курс «Митні операціїї» (денна форма навчання): https://cdo.kname.edu.ua/course/view.php?id=926

Дистанційний курс «Митні операціїї» (заочна форма навчання):

https://cdo.kname.edu.ua/course/view.php?id=2144

14 Самчук Ганна Олександрівна ganna.samchuk@gmail.com, ganna.samchuk@kname.edu.ua Четвер

10.00-11.00

Підключення до конференції ZOOM

https://us04web.zoom.us/j/77507869673?pwd=d2FHbDhFYWpHeW9PLzVaclUxWUZTQT09

15 Бугайов Ігор Сергійович Igor.Bugaiov@kname.edu.ua igorbugayov1@gmail.com Понеділок 12.00-13.00 Підключення до конференції ZOOM

https://us02web.zoom.us/j/5264281780?pwd=S2pxYUczclpjZ0czUVpaSW9USFI3UT09

16 Понкратов Денис Павлович dpponkratov@gmail.com

Denys.Ponkratov@kname.edu.ua

П’ятниця 12.00 -13.00 Підключення до конференції ZOOM

https://us04web.zoom.us/j/77175806350?pwd=dXBFT1E0emRYaXBqeFd3S2Jla2VlUT09

17 Луценко Тетяна Володимирівна Tetyana.Lucenko@kname.edu.ua Середа

9.00 – 10.00

Підключення до конференції ZOOM

https://us04web.zoom.us/j/79796369275?pwd=eGhuTUN4NjJPQjcwc2VYU3pKMG1QZz09

18 Бурко Дмитро Леонідович dburko81@gmail.com

Dmytro.Burko@kname.edu.ua

Четвер

12:35 – 14:20

Підключення до конференції ZOOM

https://us04web.zoom.us/j/72027472316?pwd=UXVFbHMxNHkvRTg2LzQ5bHFhYmJHUT09

19 Прасоленко Олексій Володимирович Oleksii.Prasolenko@kname.edu.ua Prasolenko@gmail.com Вівторок 12.00 – 13.00 Підключення до конференції ZOOM

https://us04web.zoom.us/j/2476660204?pwd=bWplZTBOVGtpQmJsVTFpaTVaR3RXQT09

20 Шиллє Наталя Вікторівна Natalya.Shyllie@kname.edu.ua Понеділок

17.00-18.00

Підключення до конференції ZOOM

https://us04web.zoom.us/j/7116614901?pwd=c3VTUXNyQ2JNVUQvRmRYQmh3M1RBZz09

22 Россолов Олександр Вікторович Oleksandr.Rossolov@kname.edu.ua Вівторок

10.00-11.00

Підключення до конференції ZOOM

https://us04web.zoom.us/j/71929278604?pwd=SVc5Zk1HanVVSlNIN3ByVHRDTklFdz09

 

 

Графік аудиторних консультацій викладачів кафедри ТСЛ

для студентів денної та заочної форми навчання

в осінньому семестрі 2020/2021 н.р.

П.І.Б. Понеділок Вівторок Середа Четвер Пятниця Субота
Лобашов О.О. 12.00-13.00 12.00-13.00  
Давідіч Ю.О. 12.00-13.00 12.00-13.00
Прасоленко О.В. 12.00-13.00 12.00-13.00
Понкратов Д.П. 12.00-13.00 12.00-13.00
Куш Є.І. 10.15-11.15 14.20-15.20
Вакуленко Є.Є. 13.00-14.00 13.00-14.00
Воронько В.В. 10.15-11.15 12.00-13.00
Пруненко Д.О. 10.00-12.00 10.00-12.00
Гюлев  Н.У. 9.15-10.15 12.00-13.00
Галкін  А.С. 10.00-12.00 10.00-12.00
Бугайов  І.С. 12.00-13.00 12.00-13.00
Ткаченко  І.О. 12.00-13.00 10.15-12.00
Россолов О.В. 10.15-11.15 10.15-11.15
Копитков  Д.М. 10.15-11.15 12.00-13.00
Бурко Д.Л. 12.00-13.00 12.00-13.00
Ольхова  М.В. 10.00-11.00 10.00-11.00
Сабадаш В.В. 8.30-14.20
Самчук Г.О. 10.15-11.15 12.35-13.35
Соколова Н.А. 11.50-12.35
Луценко Т.В. 12.00-14.00
Левада В.П.
10.15-11.15
Шиллє  Н.В. 9.00-10.00 9.00-10.00