Оргкомітет запрошує Вас взяти участь у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Логістика», який буде проходити в лютому – квітні 2021 року у режимі відеоконференції у Харківському національному університеті міського господарства імені О. М. Бекетова.

 

Другий етап Конкурсу – буде проходити у режимі відеоконференції (науково-практична конференція) ‒ 2 квітня 2021 року. ДОПОВІДЬ кожної роботи – до 5 хв. Велике прохання знеособити презентацію, не вказуйте ЗВО.

 

Телефон оргкомітету: (057) 707-32-61 кафедра Транспортних систем і логістики (ТСЛ), Галкін Андрій Сергійович, к.т.н., доцент.

 

Запрошення на конкурс

Наказ про проведення конкурсу

 

Конкурсні роботи

Рецензії на роботи

Рейтинг конкурсних робіт

ПРОГРАМА Проведення 2 етапу ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «ЛОГІСТИКА» 2021

Статистична довідка

 

 

Відподвідно до офіційного листа МОН України від 12.03.2020 №221/10- 713 (додається), переможці конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності “Логістика” затверджені відповідно до результатів рецензування робіт ІІ туру, та за згоди всіх членів конкурсної комісії.

Рейтинг та місця, що посіли роботи та учасники додається.

Вітаємо переможців.

Почесні грамоти будуть сформовані та розіслані після відміни карантину.

 

Наказ МОН

Рейтинговий список робіт Логістика

Конкурсні роботи

Рецензії на роботи

 

 

 

ВІДЕО 2019

 

НАКАЗ МОН Про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2018/2019 навчальному році

ПОЛОЖЕННЯ МОН про Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей

 

 

Рейтинговий список робіт Логістика

РЕЦЕНЗІЇ

 

 

СТАТИСТИЧНА ДОВІДКА На Конкурс 2017/2018 н. р. з Всеукраїнського Конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Логістика»

Рейтинг робіт з Логістики 2018

Перелік робіт, які запрошуються на підсумкову науково-практичну конференцію за спеціальністю Логістика 2018

ВІДЕО КОНКУРСУ