29 Тра 2017

Екскурсія до міжнародного терміналу компанії DHL

Вже стала гарною традицією співпраця кафедри Транспортних систем і логістики  Харківського національного університету міського господарства імені О. М. Бекетова з Харківською митницею Державної фіскальної служби. Так 22.05.17 студенти другого курсу напрямку підготовки «Транспортні технології» відвідали екскурсію до міжнародного терміналу компанії DHL, що організована Харківською митницею Державної фіскальної служби. Метою екскурсії було закріплення теоретичних та отримання практичних знань з дисципліни «Комплекс митних послуг» під керівництвом викладачів кафедри Транспортних систем та логістики (старший викладач Левада Валерій Павлович,  асистент Толмачов Ілля Олександрович, асистент Соколова Надія Анатоліївна) та передових фахівців Харківської митниці, для подальшого навчання за спеціалізацією «Митна справа» (Презентація освітньої програми Митна справа Левада В.П.).

Компанія “DHL” входить до складу групи компаній, яка є світовим лідером поштових пересилань і логістики – “Deutsche Post DHL Group”, і має такі підрозділи, як “DHL Express”, “DHL Parcel”, “DHL eCommerce”, “DHL Global Forwarding”, “DHL Freight and DHL Supply Chain”. Експрес-доставка по всьому світу; експедирування вантажів на авіаційному, вантажному автомобільному, морському та залізничному транспорті; складські послуги, що виходять за межі просто зберігання, а включають у себе все, – від упакування до ремонту; міжнародні поштові доставки; відвантаження, виконувані відповідно до особливих вимог клієнтів – усе це логістика, все це DHL.

Студенти засвоїли особливості митного оформлення експрес-вантажів, порядок організації авіаційних відправлень, порядок роботи з небезпечними вантажами. Протягом заходу відвідали зону приймання відправлень, офіси співробітників, зону сортування та формування відправлень, зону митного оформлення, зону небезпечних вантажів.