25 Чер 2019

Екскурсія до міжнародного терміналу компанії DHL у рамках навчальної практики 2019

Вже стала гарною традицією співпраця кафедри Транспортних систем і логістики  Харківського національного університету міського господарства імені О. М. Бекетова з Харківською митницею Державної фіскальної служби України. Вже четвертий рік поспіль Харківська митниця організовує цікаві заходи для студентів кафедри ТСЛ.

Так 21.06.19 студенти першого курсу спеціальності 073 Менеджмент освітньої програми Логістика  групи  ЛОГІС 2018-1 та спеціальності 275 Транспортні технології (на автомобільному транспорті) груп ТТ 2018-1, ТТ 2018-2 у рамках навчальної практики, відвідали екскурсію до міжнародного терміналу компанії DHL, що організована Харківською митницею Державної фіскальної служби.

Метою екскурсії було ознайомлення з основами митної логістики  та митного оформлення на чолі зі старшим викладачем кафедри Транспортних систем і логістики Левадою Валерієм Павловичем та асистентом Толмачовим Іллею Олександровичем  та передових фахівців Харківської митниці.

Валерій Павлович Левада зазначив, що детальне знайомство з митною логістикою та комплексом митних послуг відбудеться при вивченні курсу «Митні операції» для освітньої програми Логістика та «Комплекс митних послуг» і «Митні операції» для спеціальності Транспортні технології.

Компанія «DHL» входить до складу групи компаній, яка є світовим лідером поштових пересилань і логістики — «Deutsche Post DHL Group», і має такі підрозділи, як «DHL Express», «DHL Parcel», «DHL eCommerce», «DHL Global Forwarding», «DHL Freight and DHL Supply Chain». Експрес-доставка по всьому світу; експедирування вантажів на авіаційному, вантажному автомобільному, морському та залізничному транспорті; складські послуги, що виходять за межі просто зберігання, а включають у себе все, – від упакування до ремонту; міжнародні поштові доставки; відвантаження, виконувані відповідно до особливих вимог клієнтів – усе це логістика, все це DHL.

Студенти засвоїли особливості митного оформлення експрес-вантажів,

порядок організації авіаційних відправлень, порядок роботи з небезпечними вантажами,

особливості логістичної діяльності підприємства.

Протягом заходу відвідали зону приймання відправлень, офіси співробітників, зону сортування та формування відправлень, зону митного оформлення, зону небезпечних вантажів.

Всі учасники відмітили, що крім значної інформативності, усі отримали задоволення від заходу. Компанія «DHL» та Харківська митниця  зацікавлені у подальшій співпраці з кафедрою Транспортних систем і логістики адже, випусники кафедри є кваліфікованими фахівцями у своїй галузі.