02 Вер 2018

Екскурсія до ТОВ «Східний вантажний митний комплекс» та митного посту «Харків-центральний»

Вже стала гарною традицією співпраця кафедри Транспортних систем і логістики  Харківського національного університету міського господарства імені О. М. Бекетова з Харківською митницею Державної фіскальної служби. Вже третій рік  Харківська митниця організовує цікаві заходи для студентів кафедри ТСЛ.

Так 16.08.18 студенти другого курсу спеціальності 275 Транспортні технології, освітної програми «Транспортні технології (міський транспорт)» відвідали екскурсію до ТОВ «Східний вантажний митний комплекс» та митного посту «Харків-центральний», що організована Харківською митницею Державної фіскальної служби.

Метою екскурсії було закріплення теоретичних та отримання практичних знань з дисципліни «Комплекс митних послуг» під керівництвом викладачів кафедри Транспортних систем та логістики (старший викладач Левада Валерій Павлович,  асистент Толмачов Ілля Олександрович) та передових фахівців Харківської митниці для подальшого навчання за сертифікатною програмою «Митна справа» (Презентація Митна справа Левада В.П.).

Після вичення дисциплін сертифікатної програми «Митна справа»  планується проходження студентами виробничої практики в органах Харківської митниці Державної фіскальної служби.

Студенти засвоїли на практиці порядок митного та інших видів державного контролю, митного оформлення товарів і транспортних засобів.

Протягом заходу студенти відвідали об’єкти ТОВ «Східний вантажний митний комплекс», управління організації митного контролю та оформлення, сектор з питань захисту прав інтелектуальної власності та експортного контролю, управління аналізу ризиків та протидії митним правопорушенням та інші структурні підрозділи митного посту «Харків-центральний».

Валерій Павлович Левада зазначив, що більш детально знайомство з митною справою відбудеться при вивченні курсу «Митні операції».

Всі учасники екскурсії відмітили, що крім значної інформативності, усі отримали задоволення від заходу і спекотна погода не стала на заваді цьому. Харківська митниця  зацікавлена у подальшій співпраці з кафедрою Транспортних систем і логістики адже, випусники кафедри є кваліфікованими фахівцями у своїй галузі. Керівництво Харківської митниці Державної фіскальної служби  зацікавлено в подальшому працевлаштуванні випускників кафедри.