10 Тра 2024

Гостьові лекції професора Антоніо Комі «Безпека на дорога Європи: шляхи досягнення безаварійного дорожнього руху Vision Zero»

У рамках освітньої компоненти «Політика стійкого міського транспорту в Європі», для здобувачів освіти освітньо-кваліфікаційних рівнів бакалавра та магістра 15, 18, 24 та 26 квітня 2024 р. відбулися лекції на тему «EU Road Safety: Towards Vision Zero», професора Антоніо Комі з Університету Тор Вергата (м. Рим, Італія).

Завдяки професору Антоніо Комі українські студенти наразі обізнані у підходах щодо проєктування «Безпечної транспортної мережі» та шляхах досягнення «Vision Zero». Головна ідея формування такої системи: «В будь-якій ситуації людина може помилитись. Транспортна мережа – не може. Ми повинні створювати транспортну мережу для людей, а не просити людей пристосовуватись до її недосконалості».

Організація гостьових лекцій стала можлива завдяки проєкту Erasmus+ Jean Monnet Module «Sustainable Urban Transport Policy in Europe», що реалізується кафедрою транспортних систем і логістики.

 

ВІДЕО ЗАХОДУ