10 Чер 2022

ГРАФІК ТА УМОВИ ПРОХОДЖЕННЯ НАЦІОНАЛЬНОГО МУЛЬТИПРЕДМЕТНОГО ТЕСТУ (НМТ) ДЛЯ ВИПУСНИКІВ ШКІЛ (УЧИЛИЩ) ТА КОЛЕДЖІВ (ТЕХНІКУМІВ)

Вступникам шкіл (училищ) та коледжів (технікумів)! З 20 травня до 7 червня 2022 року (включно) триватиме етап підтвердження участі у складанні національного мультипредметного тесту.

Для цього потрібно заповнити спеціальну форму, розміщену на інформаційній сторінці (https://zno.testportal.com.ua/info/login) у вкладці «Підтвердження участі в НМТ»:

– вибрати із запропонованого переліку спочатку країну чи регіон України, потім населений пункт, у якому або поблизу плануєш перебувати в період основної сесії тестування (18 липня – 4 серпня 2022 року);
– зазначити своє прізвище та ім’я;
– обчислити і правильно ввести результат у відповідну комірку, натиснути на кнопку «Взяти участь у НМТ».

Після цих дій на сторінці з’явиться інформаційне повідомлення, у якому буде зазначено, що учасник успішно пройшов перший етап підтвердження участі в НМТ, а також йтиметься про обов’язковість другого етапу.

Підтвердження участі в основній сесії НМТ здійснюватиметься:
– з 20 травня до 7 червня;
– з 21 червня до 7 липня 2022 року.

Ті випускники, які з 20 травня до 7 червня 2022 року не матимуть змоги підтвердити своєї участі в НМТ, не зможуть узяти участь в основній сесії тестування.

На другому етапі учасник має остаточно визначитися з вибором міста/країни. Для цього з 21 червня до 7 липня 2022 року на інформаційній сторінці (https://zno.testportal.com.ua/info/login) у спеціальній формі потрібно вказати назву населеного пункту, у якому йому буде зручно пройти тестування.

Тільки після проходження двох етапів підтвердження участі в НМТ з 12 липня 2022 року для учасника з’явиться можливість завантажити із розділу «Місце проведення» запрошення-перепустку, де буде зазначено дату, час і місце складання НМТ.

Важливо якнайуважніше поставитися до вибору населеного пункту, адже ця інформація дозволить УЦОЯО сформувати мережу тимчасових екзаменаційних центрів.