06 Гру 2018

Викладачі кафедри транспортних систем і логістики пройшли стажування в університеті University of Rome Tor Vergata у рамках програми Erasmus+/KA 2 (SmaLog)

З 19 по 30 листопада 2018 року відбулося стажування викладачів магістерської програми Smalog в University of Rome Tor Vergata м. Рим, Італія. Представниками кафедри були доцент Россолов Олександр Вікторович та доцент Куш Євген Іванович.

Метою відрядження було закріплення знань в сфері міської логістики в контексті розробки навчальних курсів «Integrated Transport Systems In City Logistics» (розробник доц. Россолов О. В.) та «Freight Transportation Simulation» (розробник доц. Куш Є. І.) магістерської програми Smart Transport and Logistics for Cities (Smalog).

Викладачі відвідали лекції провідних Європейських науковців:

prof. Agostino Nuzzolo, який прочитав курс лекцій з “Bus Network Operations Control” and “Time Series: analysis and examples of time series decomposition”

prof. Antonio Comi, що провів лекції з “Urban goods movement: overview, measures and plans: Examples of application” and “Effects of actions on freight nodes, financial and economic analysis”

та prof. Pierluigi Coppola, який ознайомив з ключовими теоретичними та практичними аспектами в сфері “Transport and land use interaction”

Окрім аудиторних занять викладачами кафедри транспортних систем і логістики були відвідані пункт управління станції «Termini» Italian Railway Network та пункт управління однієї з ліній Римського метрополітену (line C), на якій перевезення пасажирів організовано за автоматизованою системою (без участі людей).

Отриманий досвід дозволить удосконалити якість підготовки магістрів освітньо-наукової програми «Розумний транспорт і логістика для міст» та підвищити загальний рівень підготовки фахівців за спеціальністю Транспортні технології.

Детальна інформація проекту завжди у відкритому доступі для всіх зацікавлених.

www.smalog.uniroma2.it www.facebook.com/SmaLog2017 www.twitter.com/SmaLog2017