04 Тра 2020

Кафедра транспортних систем і логістики запрошує на навчання

Шановні абітурієнти та їх батьки! Не дивлячись на карантин, кафедра транспортних систем і логістики ХНУМГ ім. О.М. Бекетова продовжує свою роботу та запрошує на навчання за спеціальностями “Транспортні технології” та “Логістика“. Звертаємо Вашу увагу, що навіть у такі складні часи вантажний та пасажирський транспорт залишається однією з небагатьох галузей, яка продовжує функціонувати і успішно виконувати всі завдання. Отже, якщо хочеш отримати фах, який буде затребуваний у будь-який час та за будь-яких умов, вступай до ХНУМГ ім. О.М. Бекетова на спеціальності “Транспортні технології” та “Логістика“! Ну а для того, щоб оцінити, наскільки добре Ви обізнані у особливостях роботи різних видів транспорту, пропонуємо Вам пройти цікаве тестування за кожною зі спеціальністей за посиланнями, які наведено нижче!

Анкета за спеціальністю Транспортні технології

Анкета за спеціальністю Логістика

Віртуальний тур Харківським національним університетом міського господарства імені О. М. Бекетова. Презентація освітньої та науково-дослідницької інфраструктури, матеріально-технічної бази університету.

Матеріально-технічна база кафедри транспортних систем і логістики ХНУМГ імені О. М. Бекетова включає в себе закріплені за нею лекційні аудиторії і лабораторії, що дозволяє на високому рівні готувати кваліфікованих фахівців в галузі управління перевезеннями вантажів і пасажирів, організації роботи логістичних систем різного масштабу та призначення, та визначення функціонального стану людини в системі “людина – техніка – середовище”.

Навчально-дослідна лабораторія “Розумний транспорт і логістика для міст”. Лабораторія обладнана сучасними комп’ютерами, мультимедійною дошкою, проектором та шумоміром, які використовуються під час викладання багатьох дисциплін кафедри, й  придбані в рамках європейської освітньої програми “Еразмус+”. Лабораторію також оснащено інформаційним стендами, на яких представлено сучасні літературні джерела та програмне забезпечення, що використовується в рамках освітньої програми SmaLog – “Розумний транспорт і логістика для міст”. Технічне оснащення лабораторії дозволяє використовувати сучасне програмне забезпечення компанії “PTV Vision group” (Німеччина), яке дозволяє моделювати як функціонування транспортних систем міст, пасажирського, вантажного або індивідуального транспорту (“PTV Visum”), так й дорожній рух і транспортні потоки (“PTV Vissim”).

Лабораторія “Ергономічних і транспортних проблем”. В цій лабораторії проводяться практичні заняття та лабораторні роботи, протягом яких студенти практично ознайомлюються с сучасними системами дослідження функціонального стану людини на прикладі реальних завдань, що пов’язані з діяльністю в системі “людина – техніка – середовище”. Студенти самостійно виконують експериментальні дослідження зміни часу реакції, уваги, емоційного стану та втоми людини.

Аудиторія проекту “SmaLog”. Аудиторія налічує близько 90 місць і використовується для читання лекцій і проведення практичних занять з використанням сучасного мультимедійного обладнання. Мультимедійне обладнання було придбане за проектом “Еразмус+” в межах освітньої програми “Розумний транспорт і логістика для міст”. Таке обладнання дозволяє демонструвати презентації, відеоролики та інші науково-навчальні матеріали, що значно підвищує якість навчання.