21 Кві 2019

Участь у міжнародній науково-практичній конференції “Kokonat 2019”

11-12 квітня 2019 року в Краківському Політехнічному Університеті імені Тадеуша Костюшко на базі кафедри «Транспортних систем» проходила міжнародна науково-практична конференція “Kokonat 2019”, на якій були представлені такі країни як, Україна та Польща. Було представлено 43 доповіді. Окрім нашого університету участь у конференції брали такі університети як: Політехніка Краковська, Політехніка Гданська, Політехніка Познанська, Політехніка Вроцлавська, Політехніка Варшавська, Політехніка Сласька, Лодзинський університет.

ХНУМГ імені О.М. Бекетова на даному заході представляли дві студентки факультету транспортних систем та технологій, які навчаються за програмою #SmaLog у супроводі ас. кафедри Бугайова І. С.:

 

Логвіненко Валерія (науковий керівник доц. Россолов А. В.)

та Калашнікова Анастасія (науковий керівник ас. Бугайов І. С.)

Наші студентки поділилися з закордонними колегами результатами досліджень в сфері пасажирських перевезень і організації дорожнього руху та за результатами обговорень доповідей отримали високу оцінку своїх розробок. Це стало можливо завдяки більш глибокій підготовці магістрів в рамках освітньої програми «Розумний транспорт та логістика для міст», що проходить за підтримки «Erasmus+» на кафедрі транспортних систем і логістики факультету ТСТ.

У результаті рецензування наукових робіт, членами оргкомітету, стаття Логвіненко Валерії виграла у номінаціїї «Найкраща наукова стаття».