28 Вер 2021

Лекції професорки кафедри Транспортних систем та дорожнього руху, Сілезського технологічного університету (Катовіце, Польща) пані Mariia Cieśla в рамках проєкту « Master in Smart Transport and Logistics for Cities (SmaLog)» програми Erasmus+

 

В рамках Спеціальної мобільності проєкту SmaLog програми Erasmus+ передбачено навчання магістрів спеціальності «Транспортні технології» освітньо-наукової програми «Розумний транспорт та логістика для міст» викладачами з Європейських університетів партнерів проєкту.

В період з 12 по 26 вересня 2021 р. відбувся візит професорки Mariia Cieśla. Пані Mariia прочитала лекції та провела практичні заняття на теми: «Логістична система та глобальна логістика», «Логістика пакування» та «Транспортна логістика». Також Mariia вразила студенів проведенням імітаційної гри «BEER GAME», що дозволило студентам поринути у принципи логістики поставок та засвоїти основні аспекти. 

 

Лекції відвідали магістри спеціальності «Транспортні технології» освітніх програм «Розумний транспорт та логістика для міст», «Організація перевезень і управління на транспорті», до «BEER GAME» приєднались студенти бакалаври спеціальності «Транспортні технології».