11 Лют 2017

День відкритих дверей на кафедрі «Транспортних систем та логістики» 11.02.17

11 лютого 2017 року Харківським  національним університетом міського господарства імені О. М. Бекетова було проведено день відкритих дверей. Кафедра «Транспортних систем і логістики»  в межах цього заходу запрошувала майбутніх абітурієнтів ознайомитися з напрямами, за якими проводять навчання фахівці кафедри.Завідувач кафедрою ТСЛ д.т.н. проф. Доля Віктор Костянтинович радо зустрічає своїх майбутніх студентів та розповідає про європейські стандарти навчання на кафедрі, диплом європейського зразка та можливість стажування за кордоном.
Метою зустрічі було ознайомити майбутніх студентів з освітньою програмою «Митна справа», яку представив старший викладач кафедри ТСЛ, заступник начальника Харківської митниці ДФС, радник податкової та митної справи І рангу Левада Валерій Павлович (ознайомитись з презентацією доповіді).


Захід відвідали 58 майбутніх студентів. Особливо сподобалась гостям тепла невимушена атмосфера, в якій відбувалося спілкування на кафедрі. Також молодь отримала задоволення від участі у заході професійного фотографа (Константина Яловенко) який проводив фотосесію з усіма охочими.

Майбутні абітурієнти мали змогу ознайомитись з умовами навчання в Університеті за напрямами «Транспортні технології» та «Менеджмент (Логістика)» та з  науковою роботою кафедри.

Майбутнім фахівцям зі спеціальностей «Логістика», «Транспортні системи», «Митна справа», «Організація і регулювання дорожнього руху», «Автотехнічна експертиза», «Організація перевезень і управління на транспорті», «Міжнародні перевезення» у теплій та невимушеній атмосфері були презентовані особливості їх майбутніх професій.

Завідувач кафедрою ТСЛ д.т.н. проф. Доля Віктор Костянтинович розповідає майбутнім абітурієнтам про нюанси обраних ними напрямів навчання.


 

Нюанси спеціальності «Автотехнічна експертиза» для майбутніх студентів презентує  провідний судовий експерт вищої кваліфікації Харківського НДІ судових експертиз ім. Засл. проф. М.С. Бакаріуса к.т.н. доц. Сабадаш Володимир Вікторович. Майбутні абітурієнти кафедри ТСіЛ ознайомлюються з матеріалами експертизи.

Екскурсію лабораторією «Ергономічних та транспортних проблем» проводить к.т.н. доц. Прасоленко Олексій Володимирович.Демонстрацію шкірно-гальванічної реації, вимірювання частоти сердечних скорочень, електроенцефалограми, ПАРС та інших методів функціональної діагностики водіїв проводить к.т.н. доц. Прасоленко Олексій Володимирович.
Презентація освітньої програми Митна справа Левада В.П.