18 Бер 2018

День відкритих дверей кафедри транспортних систем і логістики 17.03.18

В суботу 17.03.2018 на кафедрі «Транспортних систем і логістики» відбувся ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ !!!

Не зважаючи на досить несприятливі погодні умови на зустріч з фахівцями кафедри прийшло 25 майбутніх абітурієнтів.

Деякі абітурієнти приїхали на зустріч аж із Краматорська, це зайвий раз підкреслює стале зацікавлення у нашій освіті студентів зі всіх регіонів України.

Велику частку з присутніх складали випускники різних технікумів. Так були присутні випускники Харківського державного автотранспортного коледжу, Харківського медичного коледжу, Житлово-комунального коледжу Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова. Ці хлопці і дівчата завжди стають найкращими студентами, тому ми радо вітали їх кавою і різними смаколиками.

Найбільшу зацікавленість у абітурієнтів викликали презентації програм «Митна справа»,  «Міжнародні перевезення»,  та «Автотехнічна експертиза», які презентували провідні спеціалісти старший викладач Левада Валерій Павлович (Заступник начальника Харківської митниці ДФС, Радник податкової та митної справи І рангу)

і доцент Сабадаш Володимир Вікторович (Завідуючий сектором пожежнотехнічних та інженерно-екологічних досліджень лабораторії пожежнотехнічних та інженерно-екологічних, електротехнічних і військових досліджень та досліджень у галузі охорони праці та безпеки життєдіяльності Харківського науково-дослідного інституту судових експертиз ім. Засл. проф. M.С. Бокаріуса).

Освітні програми «Організація перевезень і управління на транспорті» та «Транспортні системи» презентував професор Давідіч Юрій Олександрович.

Освітню програму «Логістика» презентував доцент Куш Євген Іванович.

Освітню програму «Організація і регулювання дорожнього руху» презентував доцент Прасоленко Олексій Володимирович.

Безліч запитань було до завідуючого кафедрою професора Лобашова Олексія Олеговича та відповідального за роботу з абітурієнтами доцента Пруненко Дмитра Олександровича.