08 Вер 2020

Перше покоління Магістрів з Розумного транспорту і логістики для міст в рамках програми Erasmus+/KA2 проекту SmaLog

28 квітня 2020 відбувся захист Магістерських робіт зі спеціальності 275.03 «Транспортні технології (автомобільний транспорт)» освітньо-наукової програми «Розумний транспорт та логістика для міст».

Через пандемію коронавірусу і карантинні заходи захист кваліфікаційних робіт проходив в дистанційній формі. Окрім голови і членів державної екзаменаційної комісії на захисті також був присутній координатор проекту SmaLog проф. Антоніо Комі (Prof. Antonio Comi) Університет Тор Вергата, місто Рим, Італія.

Представлені випускниками роботи характеризувалися актуальними темами, поставлені в них задачі були вирішені за допомогою сучасного спеціального програмного забезпечення та з використанням Європейського досвіду, що був отриманий під час навчання в Європейських університетах партнерах. В роботах Оксани Лемішко (керівник доц. І. О. Ткаченко) та Сергія Перова (керівник доц. Д. П. Понкратов) об’єктами дослідження були транспортні системи міста Вісмар (Німеччина) та регіону Лаціо (Італія), де відповідно проходило навчання цих студентів в рамках академічної мобільності за проектом SmaLog. Захист магістерської роботи Анни Михаленко (керівник доц. М. В. Ольхова) відбувався англійською мовою, консультантом роботи був проф. Антоніо Комі.

Про високий рівень підготовки магістрів і якість виконаних кваліфікаційних робіт свідчать позитивні рецензії від підприємств, високі оцінки та рекомендації до впровадження результатів магістерських робіт Антона Скріпченко (керівник доц. К. Є. Вакуленко), Владислава Дюміна (керівник доц. Д. Л. Бурко) та Владислава Остапенко (керівник доц. Д. П. Понкратов).

Проф. Антоніо Комі зазначив високий рівень підготовки здобувачів і представлених робіт та привітав всіх з першим поколінням Магістрів з Розумного транспорту і логістики для міст в рамках програми Erasmus+/KA2 проекту SmaLog.

Магістри з Розумного транспорту і логістики для міст 2018/2020 – це найважливіший результат проекту SmaLog.

Шановні Випускники, ви пройшли цікавий шлях. Ви закінчили важливий етап свого життя.

Перед вами нові висоти, вдосконалюйтесь, розвивайтесь, рухайтесь до своїх цілей!

Фейсбук проекту 
Сайт проекту