16 Лют 2018

В рамках міжнародної співпраці між вищими навчальними закладами України та Польщі

В рамках міжнародної співпраці між вищими навчальними закладами України та Польщі 14 лютого Харківський національний університет міського господарства відвідав професор кафедри «Транспортні системи» Краківського Політехнічного Університету доктор технічних наук Наумов Віталій Сергійович. Цей візит відбувся по запрошенню ректора Бабаєва Володимира Миколайовича та активної участі міжнародного відділу ХНУМГ на чолі з Бібік Наталією Валеріївною.

В рамках візиту відбулась зустріч з проректором по міжнародним зв’язкам Грицьковим Євгеном Володимировичем, на якій було обговорено дорожню карту взаємодії двох вищих навчальних закладів. Серед пріоритетних питань було погоджено необхідність взаємодії в напрямках розвитку студентської мобільності в рамках «Erasmus +» та співпраці науковців при подані замовлень на проведення досліджень, що фінансуються по міжнародних грантових програмах.

Питання якості підготовки бакалаврів та магістрів по спеціальності «Транспортні технології» в Польщі та Україні обговорено з деканом факультету транспортних систем та технологій Шпікою Миколою Івановичем.

В результаті дискусії про сучасні умови підготовки студентів обидві сторони прийшли до висновків про необхідність налагодження співпраці в сфері обміну досвідом в автоматизації документообігу та контролю успішності студентів. Шановний гість відмітив добре налагоджену координаційну роботу деканату з іншими структурними підрозділами нашого ВНЗ та студентами факультету.

Фінальним кроком візиту стала відкрита лекція професора Наумова Віталія Сергійовича для студентів факультету транспортних систем та технологій, яку було організовано завідуючим кафедрою транспортних систем і логістики Лобашовим Олексієм Олеговичем.

Шановний гість розповів про особливості навчання в вищих навчальних закладах Європи, студентську мобільність в рамках ECTS та студентські наукові дослідження в Краківському Політехнічному Університеті. По завершенню лекції Віталій Сергійович відповів на запитання студентів щодо мотиваційних засад навчання, розпорядок дня студентів Польщі та актуальність особистої відповідальності за процес навчання в ВНЗ.

Керівництво ХНУМГ щиро вдячні Віталію Сергійовичу за виконаний візит та сподівається на подальшу плідну та ефективну співпрацю з Краківським Політехнічним Університетом.