30 Сер 2021

Представники кафедри Транспортних систем і логістики взяли участь у робочій зустрічі Progress Seminar: Theoretical fundamentals of PhD Program «Магістерська програма «Розумний транспорт і логістика для міст» (SmaLog)»

В період з 28.07. по 30.07.2021 у Державному університеті «Житомирська політехніка» відбулась робоча зустріч та був проведений семінар, метою якого було розробка теоретичних основ програм PhD в рамках проєкту «Магістерська програма «Розумний транспорт і логістика для міст» (SmaLog)». У анонсованому заході взяли участь представники університетів-партнерів програми SmaLog з України, Грузії, Польщі, Німеччини та Італії.

Харківський національний університет міського господарства імені О. М. Бекетова представляли завідувач кафедри транспортних систем і логістики, професор Олексій Лобашов, начальник навчально-методичного відділу університету Дмитро Рославцев та доценти кафедри Катерина Вакуленко, Марія Ольхова, Євген Куш, Олексій Прасоленко, асистент кафедри Тетяна Луценко.

 

 

Марія Ольхова представила підсумки робочого пакету «Підготовка студентів до пілотної програми SmaLog».

«Керівництво з міжнародної системи забезпечення якості», його реалізація в Університеті та рекомендації щодо впровадження Керівництва в університетах-партнерах України та Грузії було представлене Дмитром Рославцевим.

 

 

Євген Куш взяв участь у дискусії щодо фінансових аспектів проєкту та закупівлі обладнання та провів консультацію партнерів щодо фінансових питань ведення проєкту.

Катерина Вакуленко представила інформацію щодо підготовки до організації фінальної зустрічі та її попередній план, що відбудеться на початку жовтня в Харківському національному університеті міського господарства ім. О. М. Бекетова.

В рамках робочої зустрічі представники університету взяли активну участь в дискусіях щодо завершення основних робочих пакетів проєкту.

 

 

Під час семінару Римським університетом ла Сап’єнца були представлені теоретичні основи програм PhD. Дмитро Рославцев взяв участь у дискусії щодо можливих напрямків реалізації представлених теоретичних основ в Харківському національному університеті міського господарства ім. О. М. Бекетова.

Олексій Прасоленко та Тетяна Луценко представили презентацію щодо використання обладнання (Pupil World Camera), що придбане в рамках проєкту SmaLog, у навчальному процесі та науково-дослідницькій діяльності.

 

 

В рамках візиту до Державного університету «Житомирська політехніка» на зустріч завітав Міністр освіти і науки України Сергій Миколайович Шкарлет, привітав Координатора проєкту SmaLog проф. Коми (Університет Тор Вергата, м. Рим, Італія) побажав натхненної, успішної освітньої, наукової та міжнародної діяльності.