11 Бер 2024

Публічне обговорення розвитку сталого транспорту у містах України в умовах впливу війни та подальші перспективи в рамках курсу підвищення кваліфікації «Транспортна політика Європейського Союзу. Поточний стан та перспективи імплементації в Україні»

1 березня 2024 в онлайн-форматі було проведено Круглий стіл «Розвиток сталого транспорту у містах України: вплив війни та перспективи». Захід організовано кафедрою транспортних систем і логістики Харківського національного університету міського господарства імені О. М. Бекетова (ХНУМГ ім. О.М. Бекетова) в рамках реалізації проєкту Програми Європейського Союзу Еразмус+ напряму Жан Моне Модуль «Політика стійкого міського транспорту у Європі».

Захід відвідало понад 40 учасників із 8 міст України (Харків, Київ, Полтава, Житомир, Львів, Луцьк, Суми, Біла Церква): науковці, викладачі, аспіранти, студенти та інші зацікавлені особи.

У вітальному слові Євген Куш, завідувач кафедри транспортних систем і логістики ХНУМГ ім. О.М. Бекетова, надав інформацію про кафедру, підкреслив важливість і вплив міжнародної діяльності та проєктів Жан Моне на підготовку майбутніх фахівців і розробку освітніх програм. Також додав, що знання у сфері сталої мобільності важливі для подальшої відбудови міст України.

Під час заходу з презентаціями виступили учасники курсу підвищення кваліфікації: Ольга Куницька, Ірина Суворова (Національний транспортний університет); Світлана Смерічевська, Лідія Савченко (Національний авіаційний університет); Мар’яна Васильченко, Алла Глєбова (Національний університет “Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка”); Надія Соколова, Ганна Самчук (ХНУМГ ім. О.М. Бекетова). Також з доповіддю виступила Руслана Колодницька (Державний університет «Житомирська політехніка»).

Спікери зосередили увагу на таких актуальних питаннях, як аналіз практик імплементації політик сталого транспорту у містах Європейського Союзу та перспектив впровадження в Україні під час відбудови.

Дружню атмосферу, жвавість дискусій, гарний настрій та підтримку учасників під час зустрічі підтримував модератор заходу Дмитро Рославцев, доцент кафедри Транспортних систем і логістики.

Підводячи підсумки, координаторка проєкту Марія Ольхова, доцент кафедри транспортних систем і логістики, подякувала слухачам курсу підвищення кваліфікації, учасниками заходу, котрі доєднались до зустрічі та приймали активну участь у висвітленні важливих та нагальних питань для відбудови та розвитку України.

 

ВІДЕО ЗАХОДУ