15 Лис 2018

Представники кафедри «Транспортні системи і логістика» взяли участь у Моніторінговій місії національного Еразмус+ офісу України

22 жовтня в рамках зустрічі учасників проекту «Магістерська програма «Розумний транспорт і логістика для міст» (SmaLog)»  національним Еразмус+ офісом України було проведено Моніторингову місію.

Харківський національний університет міського господарства імені О. М. Бекетова представляли завідувач кафедри транспортних систем і логістики, проф. Олексій Олегович Лобашов, начальник навчально-методичного відділу університету, доцент кафедри транспортних систем і логістики Дмитро Миколайович Рославцев та доцент кафедри транспортних систем і логістики Катерина Євгеніївна Вакуленко.

Катерина Євгеніївна Вакуленко представила Моніторинговій місії розгорнуту презентацію щодо участі ХНУМГ імені О. М. Бекетова в проекті технічної допомоги Європейського Союзу Еразмус+ «Магістерська програма «Розумний транспорт і логістика для міст» (SmaLog)», що включала основні напрямки:

• впровадження проекту,

• вплив проекту на професійному та інституційному рівнях,

• забезпечення сталості результатів проекту,

• розбудова партнерства та співпраця.

Рославцев Дмитро Миколайович розкрив питання щодо заходів із забезпечення якості проекту.

Лобашов Олексій Олегович приділив увагу розробці та затвердженню учбових матеріалів дисциплін в рамках співпраці між робочими групами університетів-партнерів.

Плідна співпраця, конструктивні пропозиції та зауваження представників національного Еразмус+ офісу України Світлани Шитікової та Іванни Атаманчук, дозволили побачити процес виконання проекту з «нового боку». Проведена місія дозволила виявити позитивні риси в реалізації проекту та аспекти, що потребують удосконалення та підсилення.