18 Жов 2019

Лекції професора кафедри транспортних систем та інженерії руху Сілезського технологічного університету (Катовіце, Польща)

Лекції професора кафедри транспортних систем та інженерії руху

Сілезського технологічного університету (Катовіце, Польща)

Александра Соботи в рамках програми

Erasmus+/KA 2

 Master in Smart Transport and Logistics for Cities (SmaLog)

В рамках Спеціальної мобільності проекту SmaLog програми Erasmus+ передбачено навчання магістрів спеціальності «Транспортні технології» освітньо-наукової програми «Розумний транспорт та логістика для міст» викладачами з Європейських університетів партнерів проекту.

В період з 17.09.19 по 29.09.19 відбувся візит професора Александра Соботи, яким було прочитано курс лекцій на теми: «Основні аспекти формування маршрутної мережі»; «Взаємодія видів міського пасажирського транспорту»; «Організація руху на перехрестях у Польщі»; «Макроскопічні транспортні моделі». Лекції відвідали бакалаври та магістри спеціальності «Транспортні технології» освітніх програм «Розумний транспорт та логістика для міст», «Транспортні системи», «Організація перевезень і управління на транспорті».

Для магістрів освітньо-наукової програми «Розумний транспорт та логістика для міст» були проведені практичні заняття на тему «Моделювання руху на перехрестях з використанням програмного забезпечення PTV Visum». Сучасне обладнання Навчально-дослідної лабораторії «Розумний транспорт і логістика для міст» дозволило студентам у повній мірі та на високому рівні виконати поставлені завдання. Присутні на практичних заняттях викладачі кафедри транспортних систем і логістики Харківського національного університету міського господарства імені О. М. Бекетова відзначили високий професіоналізм та викладацьку майстерність Польського колеги.

Щиро дякуємо професору Александру Соботі та сподіваємося на подальшу плідну співпрацю.

Всі матеріали щодо проекту розміщені за посиланням.