11 Вер 2019

Стажування викладачів в Університетах Європи в рамках програми Erasmus+/KA2 Master in Smart Transport and Logistics for Cities (SmaLog)

Erasmus+/KA2
Master in Smart Transport and Logistics for Cities (SmaLog)

Відбулося стажування доцентів кафедри Транспортних систем і логістики в Європейських Університетах партнерах проекту Master in Smart Transport and Logistics for Cities (SmaLog). Протягом 43 днів нашими колегами було досягнуто значних результатів, направлених на удосконалення навчальних матеріалів і підвищення якості викладання для студентів освітньо-професійної програми «Розумний транспорт та логістика для міст», що були представлені у вигляді доповідей на семінарі кафедри 10 жовтня 2019 р.


Відповідно до поставлених перед доцентами завдань:

Олександром Россоловим під час стажування в Університеті Тор Вергата (м. Рим, Італія) проведено дослідження щодо формування моделі постачання (Supply Model) на основі вибіркових обстежень за пересуваннями мешканців міст на приватних автомобілях. Сумісно з італійськими колегами проведено статистичну оцінку обсягу вибірки з провінції Veneto з позицій надійності даних для імітаційного моделювання пересувань мережею.

Ірина Ткаченко та Андрій Галкін під час стажування у Римському університеті ла Сап’єнца (м. Рим, Італія) проводили спільне з європейськими колегами дослідження безпеки дорожнього руху та аналізували сучасні розробки щодо використання дитячих автомобільних крісел безпеки. Ними також було отримано теоретичні знання та практичні навички моделювання міських вантажних потоків товарів; розглянуто методи та моделі останньої милі в логістиці; розглянуто способи розподілу вантажу в районах міста; вирішувались завдання багатокритеріальної оптимізації для розв’язання  транспортних та логістичних проблем; проаналізовано “Зовнішні” витрати транспорту та його сталий розвиток.

Євген Куш та Денис Понкратов під час стажування в Сілезькому університеті технологій у Катовицях, (м. Катовиці, Польща) ознайомились з передовим педагогічним досвідом, особливостями навчального процесу та роботи викладачів, отримали сучасні знання у напрямках міської логістики, організації та безпеки руху за рахунок участі у Міжнародній конференції Transport problems 2019 та відвідування транспортних підприємств міста.

Катерина Вакуленко та Дмитро Бурко ознайомились з лабораторним потенціалом Університету прикладної науки: технологія, бізнес та дизайн, (м. Вісмар, Німеччина), провели доскональний аналіз актуальних наукових розробок щодо питань транспортного планування міст, моделювання та управління транспортними потоками, безпеки дорожнього руху та екології, отримали сучасні знання щодо промислової та транспортної логістики завдяки відвідування в рамках стажування Заводу з виробництва автомобілів Volkswagen у м. Вольфсбург. З метою підвищення кваліфікації щодо дистанційного навчання викладачами розроблено відеоуроки на професійній відео студії PELA.

Отримані практичні та наукові навички сприятимуть вдосконаленню модулів магістерської програми «Розумний транспорт та логістика для міст / SmaLog», підтримці професійного розвитку, поширенню та впровадженню набутого досвіду у науково-освітній процес та подальшій співпраці з Європейськими колегами.

Всі матеріали щодо проекту розміщені за посиланням website SmaLog.