26 Тра 2023

В рамках курсу «Розвиток нормативного забезпечення транспортної політики в ЄС» проєкту SSUTRAN Jean Monnet Module Erasmus+ відбувся семінар «Транспортна безпека, економічна та соціальна єдність»

16 травня рамках курсу «Розвиток нормативного забезпечення транспортної політики в ЄС» проєкту Jean Monnet Module Erasmus+ “Політика стійкого міського транспорту у Європі” відбувся семінар «Транспортна безпека, економічна та соціальна єдність».

Mercedes-Benz Group AG є рушійною силою у своєму секторі та твердо орієнтується на основні виклики сучасності: електрифікацію, сталий розвиток, цифровізацію та штучний інтелект. Безпека є частиною ядра бренду Mercedes-Benz. Водіння без аварій – це бачення керує Mercedes-Benz Group і є постійним елементом її сталої бізнес-стратегії. Автоматизовані системи водіння мають потенціал кардинально змінити природу мобільності та покращити її.

У слухачів була цікава можливість послухати Ilka Schlosser, експертку, менеджерку з розвитку бізнеса компанії Mercedes-Benz Group AG.з доповіддю: “Working with European cities as an Original Equipment Manufacturer: How we can use vehicle data for good?”

Команда проєкту та Кафедра “Транспортних систем та логістики” ХНУМГ імені О. М. Бекетова щиро вдячні Mercedes-Benz Group AG, що приєднались до семінару та поділились цікавим та сучасним досвідом!

На семінарі були присутні понад 40 слухачів.