02 Лис 2021

Дослідження мобільності населення м. Харкова

 

Шановні мешканці міста!

У рамках реалізації проєкту з розробки Плану сталої міської мобільності (ПСММ) проводиться соціологічне опитування з метою дослідження транспортної поведінки мешканців міста Харкова.

ПСММ для м. Харкова розробляється в рамках проєкту «Інтегрований розвиток міст в Україні ІІ», який виконується німецькою федеральною компанією «Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH» за дорученням Урядів Німеччини та Швейцарії. Реципієнтом та партнером проєкту є Харківська міська рада.

Метою ПСММ є підвищення комфортності життя населення шляхом створення ефективної та доступної транспортної системи, підвищення рівня безпеки, екологічності й енергоефективності транспорту та інфраструктури.

За результатами опитування буде створена велика карта переміщень жителів міста, що допоможе визначити та зрозуміти основні характеристики мобільності для досягнення ключових цілей сталого розвитку м. Харкова.

Просимо долучитись до опитування.

Ми гарантуємо конфіденційність – усі Ваші відповіді будуть використані тільки в узагальненому вигляді після аналітичної обробки.

Ваша думка важлива для нас!