24 Жов 2021

Міжнародна мобільність викладачів кафедри Транспортних систем і логістики у рамках проєкту «Master in Smart Transport and Logistics for Cities (SmaLog)» програми Erasmus+

З 7 по 14 жовтня 2021 р. відбулася остання мобільність за проєктом Erasmus+ «Розумний транспорт і логістика для міст» Smart Transport and Logistics for Cities. Викладачі кафедри Транспортних систем і логістики Ольхова Марія Володимирівна та Рославцев Дмитро Миколайович відвідали Hochschule Wismar University of Applied Sciences Technology, Business and Design, що розташований на узбережжі Балтійського моря у місті Вісмар (Німеччина).

Ректором університету, професором Norbert Gruenwald були організовані робочі зустрічі з керівником відділу якості Katja Wohlrab, керівництвом центру дистанційного навчання Wings, керівником e-learning центру та продакшн студії PELA Birger Huth, керівником лабораторії світлового дизайну Thomas Römhild, керівником міжнародного відділу Korinna Stubbe та проведено цікаву екскурсію кампусом університету, зокрема екскурсію до виробничої лабораторії. Також викладачі кафедри відвідали лекції німецьких колег.

За робочими зустрічами з професором Norbert Gruenwald були обговорені сучасні методи та прийоми навчання, процес оцінювання студентів, підходи адаптації до нових умов університетської освіти, умов пандемії, підходів до подальшого розвитку освітніх програм з інженерних спеціальностей, обговоренні питання майбутньої співпраці та майбутніх заходів ERASMUS+, стратегія інтернаціоналізації.

Окрема подяка професору Norbert Gruenwald за цікаву та корисну організацію мобільності у такий короткий строк та за особисті професійні поради, які надихають на нові ідеї та проєкти.