24 Жов 2021

Лекції професора факультету Інженерії, Університету прикладної науки: технології, бізнесу та дизайну (м. Вісмар, Німеччина) Норберта Грюнвальда (Prof. Dr. rer. nat. Norbert Gruenwald) в рамках проєкту « Master in Smart Transport and Logistics for Cities (SmaLog)» програми Erasmus+

 

В рамках Спеціальної мобільності проєкту SmaLog програми Erasmus+ передбачено навчання магістрів спеціальності «Транспортні технології» освітньо-наукової програми «Розумний транспорт та логістика для міст» викладачами з Європейських університетів партнерів проєкту.

В період з 4 по 7 жовтня 2021 р. відбувся візит професора Норберта Грюнвальда.

Професор прочитав лекції та провів практичні заняття для магістрів спеціальності «Транспортні технології» освітніх програм «Розумний транспорт та логістика для міст» та «Транспортні системи» на тему: “Вступ до креативності, критичного мислення та вирішення проблем”(PUZZLE-BASED-LEARNING – An introduction to creativity, critical thinking and problem solving). 

Актуальність наданих матеріалів лекції підтверджується тим, що через п’ять років більше однієї третини навичок (35%), які вважаються важливими для сьогоднішніх робітників та роботодавців, будуть змінені. Четверта промислова революція 2025 року принесе передову робототехніку і автономний транспорт, штучний інтелект і машинне навчання, передові матеріали, біотехнологію і геноміку. Ці події змінять наш спосіб життя і спосіб роботи. Деякі робочі місця зникнуть, інші з’являтимуться, а робочі місця, яких сьогодні навіть не існує, стануть звичайним явищем. Освіта відіграє важливу роль у навчанні учнів умінням, необхідним для досягнення успіху в глобальному майбутньому. 

Тому лекції та практичні заняття професора Норберта Грюнвальда присвячені розвитку таких умінь та навичок як: аналітичне та критичне мислення, генерація інноваційних ідей, комплексне вирішення проблем.

«Ми не можемо вирішувати наші проблеми на тому ж рівні мислення, який їх створив» А. Ейнштейн.