29 Вер 2021

Фінальна конференція в рамках проєкту Erasmus+/KA 2 Магістерська програма «Розумний транспорт і логістика для міст» (SmaLog) 5 – 6 жовтня 2021 р.

 

Термін реалізації проєкту міжнародної технічної допомоги Європейського Союзу Еразмус+ «Master in Smart Transport and Logistics for Cities» закінчується 14 жовтня 2021. Завдяки впровадженню проєкту в українських університетах партнерах відкрито нову магістерську програму «Розумний транспорт і логістика для міст», організовано мобільність студентів та викладачів, відкрито сучасну дослідну лабораторію, розроблені та впроваджені нові стандарти якості освітнього процесу. Впровадження проєкту сприяло посиленню ролі досліджень у напрямку розвитку розумного транспорту та логістики у містах, надання найновіших знань та передового досвіду, що розроблений у Європі та у всьому світі у сфері розумної мобільності.

На Фінальній конференції 5 жовтня 2021 будуть представлені основні результати проєкту, майбутні виклики, пов’язані з розумним транспортом і логістикою в містах, отриманий досвід від участі у проєкті для студентів, викладачів, реалізація програми подвійного диплому у співпраці з Silesian University of Technology, Poland. Дискусія щодо того, як освіта може підтримувати інновації та задовольняти потреби міст у напрямку використання розумного транспорту та розвитку сталої мобільності за участі провідних науковців з університетів Європи, представників університетів-партнерів з України та Грузії, студентів, викладачів та представників ринку праці.

6 жовтня кафедра Транспортних систем і логістики представить дослідницький центр «Розумний транспорт та логістика для міст» та нові можливості від реалізації та провадження основних результатів проєкту SmaLog.