02 Вер 2018

Кафедрою транспортних систем і логістики була організована міжнародна зустріч партнерів проекту Erasmus+/KA 2 Магістерська програма «Розумний транспорт і логістика для міст» (SmaLog)

Продовжується плідна, професійна та якісна робота представників університетів проекту над створенням передової міждисциплінарної магістерської програми «Розумний транспорт і логістика для міст» з урахуванням стандартів ЄС, Болонського процесу та досвіду європейських вчених та викладачів.

Зустріч учасників проекту була присвячена Робочій групі №1 «Підготовка та розробка магістерської програми», відбулась в Харківському національному університеті міського господарства імені О. М. Бекетова у період з 31 липня по 2 серпня. Були присутні партнери з Європи, Грузії та України.

Головною метою зустрічі була презентація навчальних планів та робочих програм дисциплін магістерської програми SmaLog, яка буде впроваджена в університетах України та Грузії. Була презентована загальна та спеціальна частина навчальних планів кожним університетом України та Грузії. Магістерська програма буде складатися із 4 основних напрямів, які є головними транспортними складовими у сучасному місті: пасажирські перевезення, вантажні перевезення, організація дорожнього руху і сучасні розумні (smart) технології. На зустрічі були присутні заступник директора Департаменту Інфраструктури, начальник управління транспорту та пасажирських перевезень Олександр Куколь, фахівець компанії ТОВ «KOMKON TRAFIC» Андрій Потапенко (асоційований партнер проекту). Дуже важливим для нас є позитивна оцінка фахівців цих установ, підтвердження якості та актуальності пропонованих робочих програм дисциплін реальним вимогам сучасного ринку в Україні, зокрема у м. Харків.

Також були розглянуті питання щодо реалізації дистанційного курсу для підвищення кваліфікації викладачів на базі Moodle. Визначені основні напрямки подальшого розвитку та наповнення цього курсу.

Презентовано порівняльний аналіз між системою забезпечення якості освітнього процесу у Європі, Україні та Грузії, визначені подальші кроки забезпечення якості освітнього процесу в університетах України та Грузії.

Підписано міжінституціональні договори щодо впровадження мобільності відповідно до Special Mobility Strand між Університетом тор Вергата та університетами України. Обговорені подальші кроки до його імплементації.

В котре зазначимо, що зустріч не була б настільки ефективною, якщо б не дружня атмосфера команди SmaLog, організація зустрічі університетом ХНУМГ ім. О. М. Бекетова сприятливих умов для плідної праці та відпочинку та професійна координація проекту професором Антоніо Комі.

Детальна інформація проекту завжди у відкритому доступі для всіх зацікавлених.