02 Вер 2018

Кафедрою транспортних систем і логістики були організовані лекції провідних науковців Італії та Німеччини у рамках проекту Erasmus+/KA 2

Основною тематикою лекцій було знайомство з основними проблемами та тенденціями у транспортні галузі та освіті. Лекції проведено 1 серпня 2018 р. у ХНУМГ ім. О. М. Бекетова в рамках робочої зустрічі за проектом щодо створення магістерської програми «Розумний транспорт і логістика для міст», Smalog.

Професор університету тор Вергата, колишній президент Італійської Академічної Асоціації з Транспорту Агустіно Нуззоло (Agostino Nuzzolo) прочитав лекцію на тему: «Розумні технології та спільне використання мобільності у 21 столітті».

Професор Римського університету ла Сап’єнца, директор Дослідницького центру з транспорту і логістики (CTL) Лука Персія (Luca Persia) провів лекцію на тему: «Безпека дорожнього руху у містах у 21 столітті».

Професор університету прикладної науки: технологія, бізнес та дизайн, (Німеччина, м. Вісмар) Норберт Грюенвальд (Norbert Gruenwald) прочитав лекцію на тему: «Дистанційне навчання – міжнародне визнання інженерної освіти».

На лекціях були присутні студенти та викладачі з різних університетів м. Харкова, учасники проекту Smalog.