31 Бер 2021

Каталог випуску магістрів за освітньо-науковою програмою Master in Smart Transport and Logistics for Cities

Перший Каталог випуску магістрів за освітньо-науковою програмою Master in Smart Transport and Logistics for Cities випущено.

Колектив кафедри “Транспортних систем та логістики” ХНУМГ імені О. М. Бекетова висловлює вдячність випускникам програми за терпіння, небайдужість та наполегливу працю.

Окрема подяка за дизайн та участь у підготовці Каталогу доценту кафедри Марії Ольховій та Анні Михаленко – випускниці цієї програми, яскравій представниці сучасної креативної та прогресивної молоді. Велика подяка команді National Erasmus+ Office in Ukraine & HERE team, надійним партнерам проєкту із Італії, Німеччини, Польщі, Грузії та України за спільну роботу, підтримку та створення умов для особистого та професійного розвитку. Особлива подяка координатору проєкту проф. Антоніо Комі (Університету Тор Вергата, м. Рим, Італія), чий високий професіоналізм у поєднанні з щирістю зробили роботу над проєктом приємною подорожжю у компанії однодумців, здатних надихати та мотивувати один одного до кращих результатів.