24 Бер 2021

Представники кафедри Транспортних систем і логістики взяли участь у шостій зустрічі Комітету з управління проєктом «Магістерська програма «Розумний транспорт і логістика для міст» (SmaLog)»

23 березня відбулась робоча on-line зустріч учасників проєкту «Магістерська програма «Розумний транспорт і логістика для міст» (SmaLog)». У анонсованому заході брали участь представники університетів-партнерів програми SmaLog з України, Грузії, Польщі, Німеччини та Італії.

 

Харківський національний університет міського господарства імені О. М. Бекетова представляли завідувач кафедри транспортних систем і логістики, професор Олексій Лобашов, начальник навчально-методичного відділу університету Дмитро Рославцев та доценти кафедри Катерина Вакуленко, Марія Ольхова та Євген Куш.

Марія Ольхова представила підсумки та визначила проблемні питання щодо робочого пакету «Підготовка студентів до пілотної програми SmaLog». В рамках даного робочого пакету був представлений Каталог випуску студентів другого (магістерського) рівня вищої освіти денної форми навчання спеціальності 275 – Транспортні технології (за видами) освітньо-наукової програми «Розумний транспорт і логістика для міст», розроблений пані Марією. Окрема подяка за дизайн та участь у підготовці Каталогу Анні Михаленко – випускниці цієї програми, яскравій представниці сучасної креативної талановитої молоді. Було вирішено запровадити аналогічні буклети усіма університетами-партнерами з України та Грузії.

 

«Керівництво з міжнародної системи забезпечення якості», його реалізація в Університеті та рекомендації щодо впровадження Керівництва в університетах-партнерах України та Грузії було представлене Дмитром Рославцевим.

 

Катерина Вакуленко представила основні результати організації Мобільності студентів та викладачів в рамках проєкту SmaLog та пропозиції щодо подальшої її реалізації в умовах COVID19.

Євген Куш взяв участь у дискусії щодо фінансових питань реалізації проєкту та закупівлі обладнання.

В рамках зустрічі були підведені підсумки задач, що вже реалізовані в проєкті, визначені напрямки подальшої діяльності з реалізації проєкту за умови COVID19, визначена дорожня карта щодо підготовки підсумкового звіту, плану розповсюдження результатів проєкту та напрямки подальшої співпраці.