22 Бер 2021

Викладачі кафедри Транспортних систем і логістики взяли участь у низці міжнародних семінарів

Протягом останнього часу, ряд викладачів кафедри Транспортних систем і логістики взяли участь у низці міжнародних семінарів.

Так, к.т.н., доц. Россолов Олександр Вікторович, пройшовши конкурсний відбір, взяв участь в міжнародному Mobility Action Plan Workshop, який був організований Institute for Transportation & Development Policy (New York, USA).

В рамках трьох онлайн сесій доц. Россолов О. В. взяв участь в розробці кейсів зі сталої міської мобільності, які можуть бути імплементовані в Україні. В поточний час доц. Россолов О. В. сумісно з рядом колег з ХНУМГ імені О. М. Бекетова працює над розробкою плану сталої мобільності для міста Харків.

 

К.т.н., доц. Галкін Андрій Сергійович взяв участь у webinar Anylogic: “Drive-Through for COVID-19 Mass Vaccination: Simulation, AI Application, and Real-World Implementation”.

Вебінар був присвячений планування масової вакцинації “з коліс” транспортних засобів. Були розроблені та представлені різні сценарії в рамках теорії масового обслуговування.

 

К.т.н., доц. Ткаченко Ірина Олександрівна взяла участь у COST (European Cooperation in Science and Technology) online Awareness Day for the Near Neighbour Countries’ research communities.

Під час вебінару розглядались інформаційні та мережеві можливості для дослідників та новаторів, а також були запропоновані практичні поради щодо участі та пропозиції дій у рамках європейського співробітництва в галузі науки і техніки.