15 Лис 2023

КОМАНДА ПРОЄКТУ SUTRAN ПРИЄДНАЛАСЬ ДО URBAN MOBILITY DAYS 2023

З 4 по 6 жовтня у м. Севілья (Іспанія) відбувся захід URBAN MOBILITY DAYS 2023.

Команді проєкту Жан Моне Модуль «Політика стійкого міського транспорту у Європі» (SUTRAN), завдяки он-лайн трансляції, була надана унікальна нагода долучитись до семінарів, доповідей, а також прийняти участь у дискусіях щодо актуальних рішень розвитку та перспектив сталої міської мобільності, поєднання міської мобільності та міського простору, кліматичних змін, інклюзивності та безбар’єрності. Спікерами заходу були провідні науковці та представники громадських організації та спільнот: CIVITAS COMMUNITY, EIT Community, ERTICO та інших.

Важливість заходу та нагальність питань, що обговорювались, підкреслювала присутність та безпосередня участь поважних гостей: Еврокомісар з транспорту, Міністр транспорту, мобільності та міської політики Іспанії, Міністр з Мобільності Бельгії та інших.

Особливою подією цього заходу стало пленарне засідання «Підтримання спільноти міської мобільності в Україні». Одним зі спікерів був мер м. Харків – Ігор Терехов. На цій пленарній сесії учасники обговорювали потреби, характерні для міської мобільності, ділились новинами про ініціативи, зміцнення спроможності для реконструкції рішень сталої мобільності в містах України. ЄС пообіцяв залишатися разом з Україною, надаючи політичну, фінансову та гуманітарну допомогу.