09 Тра 2019

Вітаємо студентку 3 курсу факультету ТСТ Боцман Анастасію з перемогою в II етапі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт

Вітаємо студентку 3 курсу факультету ТСТ Боцман Анастасію з перемогою в II етапі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Автомобільний транспорт» науковий напрямок «Перевезення пасажирів і вантажів та безпека на автомобільному транспорті», який проходив 12 квітня в Харківському національному автомобільно-дорожньому університеті (ХНАДУ).


Анастасія отримала диплом ІІ ступеню за науково-дослідну роботу «Реалізація двох ешелонної системи доставки вантажу, як запорука сталого розвитку сучасних міст» виконану під керівництвом доцента кафедри транспортних систем і логістики Россолова О.В.

В підсумковій конференції наша студентка, яка навчається лише на третьому курсі бакалаврату, склала гідну конкуренцію магістрам з таких закладів вищої освіти як: Український державний університет залізничного транспорту, Національний технічний університет «Дніпровська політехніка», Харківський національний технічний університет сільського господарства ім. П. Василенка, Національна академія Державної прикордонної служби України, Вінницький національний технічний університет, Івано-Франківський Національний технічний університет нафти і газу, Національний аерокосмічний університет ім. М.Е. Жуковського «Харківський авіаційний інститут» та Харківський національний автомобільно-дорожній університет.

Галузевою конкурсною комісією було відзначено оригінальність та інноваційність наукової роботи Анастасії. Ми пишаємось перемогою нашої студентки та бажаємо їй не зупинятися на досягнутому.