15 Тра 2019

Представники кафедри «Транспортні системи і логістика» взяли участь у зустрічі Комітету з управління проектом «Магістерська програма «Розумний транспорт і логістика для міст» (SmaLog)»

У період з 07 по 11 травня в SAPIENZA UNIVERSITY (м. Рим, Італія) було проведено зустріч учасників Комітету з управління проектом.

 

На робочих зустрічах були присутні представники університетів партнерів програми SmaLog з України, Грузії, Польщі, Німеччина та Італії. Харківський національний університет міського господарства імені О. М. Бекетова представляли доценти кафедри транспортних систем і логістики, Катерина Євгеніївна Вакуленко та Євген Іванович Куш.

 

Відповідно до європейського проекту SmaLog у 2018/2019 навчальному році була впроваджена в навчання передова міждисциплінарна магістерська програма «Розумний транспорт і логістика для міст» в Університетах України та Грузії. В рамках проекту організуються сучасні науково-дослідні лабораторії, розроблено дистанційний курс навчання викладачів для підвищення їх кваліфікації за рахунок вивчення міжнародного досвіду європейських університетів та стандартів Болонського процесу.

В рамках зустрічі були проведені підсумки тих задач, що вже реалізовані в проекті та визначені напрямки подальшої діяльності.
Катерина Євгеніївна Вакуленко представила основні напрямки впровадження Магістерської програми «Розумний транспорт і логістика для міст» в Університетах України та Грузії, більш детально зупинившись на ХНУМГ імені О.М. Бекетова. Катерина Євгеніївна надала інформацію щодо учасників викладацької та студентської мобільності та основних аспектів її організації в рамках проекту SmaLog.

Євген Іванович Куш приймав активну участь в обговоренні фінансових питань в рамках фінансового менеджменту проекту.

Напружена робота, тривалі дискусії сприяли знаходженню найкращих рішень для подальшої реалізації проекту.

Слід зазначити, що зустріч учасників Комітету з управління проектом та прийняті рішення не були б настільки продуктивними, якби не дружня атмосфера команди SmaLog та організація сприятливих умов для плідної праці та відпочинку координатором проекту проф. Антоніо Комі.

Новини, щодо реалізації та результатів проекту можна знайти на інтернет-ресурсах проекту.

 

www.smalog.uniroma2.it

www.facebook.com/SmaLog2017

www.twitter.com/SmaLog2017

Erasmus+/KA 2