29 Бер 2019

Вітаємо студентів кафедри Транспортних систем і логістики з перемогою у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт

Вітаємо студентів кафедри Транспортних систем і логістики

Калашнікову Анастасію та Холодова Олега

з перемогою у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт

26-28 березня 2019 року на базі Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського пройшов ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Транспортні технології». На конкурс було подано більше 150 робіт.

 

За результатами підсумкової конференції, що проходила в м. Кременчук, студентка групи МРозТранс 2018-1 Калашнікова Анастасія Володимирівна з науковою роботою на тему «Розробка координованого управління транспортних потоків на ділянці магістралі з використанням засобів імітаційного моделювання», науковий керівник ас. Бугайов Ігор Сергійович, отримала Диплом другого ступеню!

Студент групи ТТ 2015-2 Холодов Олег В’ячеславович з науковою роботою на тему «Дослідження показників функціонування маршрутної системи
(на прикладі Московського району м. Харкова)», науковий керівник доц. Бурко Дмитро Леонідович, отримав Диплом другого ступеню!

Вітаємо Анастасію і Олега та бажаємо їм подальших успіхів та розвитку в науковій діяльності!