09 грудня 2017 року кафедра Транспортних систем і логістики Харківського  національного університету міського господарства імені О. М. Бекетова проводила день відкритих дверей.

Майбутні абітурієнти мали змогу ознайомитись з умовами навчання в Університеті за напрямами «Транспортні технології» та «Менеджмент (Логістика)» та з  науковою роботою кафедри.

Професор, д.т.н. Давідіч Юрій Олександрович вітає майбутніх студентів та розповідає про європейські стандарти навчання на кафедрі, диплом європейського зразка та можливість стажування за кордоном, про нюанси обраних ними напрямів навчання.

Майбутнім фахівцям зі спеціальностей «Логістика», «Транспортні системи», «Митна справа», «Організація і регулювання дорожнього руху», «Автотехнічна експертиза», «Організація перевезень і управління на транспорті», «Міжнародні перевезення» у теплій та невимушеній атмосфері були презентовані особливості їх майбутніх професій.

Одним з найголовніших завдань зустрічі було ознайомити майбутніх студентів з освітньою програмою «Митна справа», яку представив старший викладач кафедри ТСЛ, заступник начальника Харківської митниці ДФС, радник податкової та митної справи І рангу Левада Валерій Павлович (ознайомитись з презентацією доповіді).

Нюанси спеціальності «Автотехнічна експертиза» для майбутніх студентів презентує  провідний судовий експерт вищої кваліфікації Харківського НДІ судових експертиз ім. Засл. проф. М.С. Бакаріуса к.т.н. доц. Сабадаш Володимир Вікторович. Майбутні абітурієнти кафедри ТСіЛ ознайомлюються з матеріалами експертизи.

Всі присутні були задоволені результатами зустрічі та отримали задоволення від спілкування з кафедралами. Всім бажаючим було проведено екскурсію університетом та гуртожитками.

Презентація освітньої програми Митна справа Левада В.П.