19 Гру 2023

«ПЛАНУВАННЯ ЦЕНТРІВ МОБІЛЬНОСТІ: МІСЦЕРОЗТАШУВАННЯ ТА СКЛАДОВІ» лекції Девіда Дурана та Сімони Ауман Мюнхенський технологічний університет в рамках програми Jean Monnet Module Erasmus+

У рамках освітньої компоненти «Політика стійкого міського транспорту в Європі», що викладається для здобувачів освіти освітньо-кваліфікаційного рівня бакалавр спеціальності «Транспортні технології», 6 та 14 грудня 2023 р. відбулися лекції на тему «Планування центрів мобільності: місцерозташування та його складові/Planning the location and elements of Mobility Hubs» професора Девіда Дурана і наукового співробітника Сімони Ауман з Мюнхенського технологічного університету. Лекції були організовані за ініціативи професора кафедри транспортних систем і логістики Андрія Галкіна.

Заняття були присвячені плануванню місця розташування центрів мобільності (Mobility Hubs) в містах та їхніх складових елементів. Лекція та семінар були побудовані у формі діалогу з цікавими прикладами, використанням онлайн додатку, який дозволяє проаналізувати можливості розташування центрів мобільності на підставі доступних видів транспорту та існуючої інфраструктури. З деталями проєкту можна ознайомитись на сайті SmartHubs.

Здобувачі освіти апробували роботу програми та презентували власні проєкти центрів мобільності у м. Харкові. Після заходу студенти ставили питання та подякували гостям за цікаву та практичну інформацію.

Запровадження таких ініціатив сприяє активному обміну знаннями та розвитку наукової спільноти в університеті.
Організація гостьових лекцій стала можлива завдяки проєкту Erasmus+ Jean Monnet Module «Sustainable Urban Transport Policy in Europe», що реалізується кафедрою транспортних систем та логістики.

Щира вдячність за підтримку та співпрацю науковцям кафедри міської структури та транспортного планування Девіду Дурану та Сімоні Ауман з Мюнхенського технологічного університету.

ВІДЕО ЗАХОДУ