26 Жов 2020

Представники кафедри «Транспортні системи і логістика» взяли участь у п’ятій зустрічі Комітету з управління проектом «Магістерська програма «Розумний транспорт і логістика для міст» (SmaLog)»

13 жовтня відбулась робоча on-line зустріч учасників проекту «Магістерська програма «Розумний транспорт і логістика для міст» (SmaLog)». У анонсованому заході взяли участь представники університетів-партнерів програми SmaLog з України, Грузії, Польщі, Німеччини та Італії.

 

 

Харківський національний університет міського господарства імені О. М. Бекетова представляли завідувач кафедри транспортних систем і логістики, професор Олексій Лобашов, начальник навчально-методичного відділу університету Дмитро Рославцев та доценти кафедри Катерина Вакуленко, Марія Ольхова та Євген Куш.

 

 

Катерина Вакуленко представила результати реалізації проекту SmaLog в нашому Університеті та основні результати організації Мобільності студентів та викладачів в рамках проекту SmaLog.

Марія Ольхова представила підсумки та проблемні питання щодо робочого пакету «Підготовка студентів до пілотної програми SmaLog».

 

 

Євген Куш взяв участь у дискусії щодо фінансових питань реалізації проекту та закупівлі обладнання.

 

 

«Керівництво з міжнародної системи забезпечення якості», його реалізація в Університеті та рекомендації щодо його впровадження в університетах-партнерах України та Грузії було представлене Дмитром Рославцевим.

 

 

В рамках зустрічі були проведені підсумки тих задач, що вже реалізовані в проекті та визначені напрямки подальшої діяльності при реалізації проекту за умови COVID19.