26 Жов 2020

Представники кафедри «Транспортні системи і логістика» взяли участь у загальноєвропейському святкуванні Днів Еразмус+ 2020

17 жовтня 2020 року відбулося загальноєвропейське святкування Днів Еразмус+, до якого долучились найкращі університети з метою обміну досвіду у міжнародній діяльності в рамках проектів Європейського Союзу. Учасники проекту SmaLog – університети України, Грузії і Європи також взяли участь у цьому заході.

 

 

Наш Університет був представлений кафедрою Транспортних систем і логістики.

 

 

В рамках Днів Еразмус+ нашими провідним науково-педадогічними працівниками, найкращими магістрами і випускниками був проведений захід «Open your mind to the Smart transport and Logistics for cities» за допомогою online-зустрічі, що транслювалась на сторінці проекту Facebook.

 

 

Дана подія була присвячена обговоренню нових можливостей та інновацій для університетів партнерів проекту SmaLog.

 

 

Також на цьому заході відбулося обговорення актуальної проблеми сьогодення – впливу COVID19 на систему освіти як в Україні, так і за кордоном, і можливі заходи для пом’якшення впливу пандемії на впровадження та результати проекту SmaLog.

 

 

Для заохочення усіх бажаючих приєднатися до Днів Еразмус+ було проведено опитування та фотоконкурс, в якому взяли участь викладачі, студенти та випускники. Тетяна Зінченко – випускниця кафедри Транспортних систем і логістики за освітньо-науковою програмою «Розумний транспорт та логістика для міст» стала переможницею фотоконкурсу.

Слід зазначити, що ще одна наша випускниця – Валерія Костиленко стала переможницею фотоконкурсу від офісу Еразмус+ Україна, що відбувся під час заходів Erasmus+ Days 2020.