18 Чер 2021

Представники кафедри Транспортних систем і логістики взяли участь у сьомій зустрічі Комітету з управління проєктом «Магістерська програма «Розумний транспорт і логістика для міст» (SmaLog)»

8 червня відбулась робоча on-line зустріч учасників проєкту «Магістерська програма «Розумний транспорт і логістика для міст» (SmaLog)». У анонсованому заході взяли участь представники університетів-партнерів програми Катерина Вакуленкоз України, Грузії, Польщі, Німеччини та Італії.

 

 

Харківський національний університет міського господарства імені О. М. Бекетова представляли завідувач кафедри транспортних систем і логістики, професор Олексій Лобашов, начальник навчально-методичного відділу університету Дмитро Рославцев та доценти кафедри Катерина Вакуленко, Марія Ольхова та Євген Куш.

Марія Ольхова представила підсумки робочого пакету «Підготовка студентів до пілотної програми SmaLog».

 

Катерина Вакуленко представила основні результати організації Мобільності студентів та викладачів в рамках проєкту SmaLog. В результаті було прийнято рішення щодо подальшої реалізації мобільності в умовах COVID19 в форматі онлайн зустрічей. У зв’язку з цим з 15 по 18 червня 2021 року провідні викладачі з Кафедри інженерії підприємств “Маріо Лучертіні” Університету Тор Вергата міста Рим проводитимуть в онлайн форматі лекції та практичні заняття для магістрів спеціальності «Розумний транспорт та логістика для міст».

Євген Куш взяв участь у дискусії щодо фінансових питань реалізації проєкту та закупівлі обладнання.

В рамках зустрічі були проведені підсумки реалізованих задач, визначена дорожня карта щодо підготовки підсумкового звіту та організації фінальної зустрічі за умови COVID19, плани щодо розповсюдження результатів проєкту та напрямки подальшої співпраці.